شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: جهش تولید نیازمند توجه جدی است

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: جهش تولید نیازمند توجه جدی است

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 19 شهریور 1399 ساعت 12:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: هندسه جهش تولید بر معیشت قشرهای مختلف مردم اثرگذار است و از این رو لازم است توجه خاصی به کارآفرینی، مؤلفه‌های تولید و جهش تولید معطوف شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در نشست قرارگاه صنعت و معدن نهضت جهش تولید استان بوشهر بیان کرد: بوشهر دارای منابع و ذخایر سرشار، صنایع، علوم، فنون و هندسه اقتصادی است که سبب شده‌ این استان بستر کارآفرینی، تولید قدرت اقتصادی و مؤلفه‌های جهش تولید داشته باشد که باید بتوانیم این توان را عملیاتی کنیم.

 

وی اظهار کرد: امروز در شرایط پیچیده اقتصادی هستیم طوریکه علاوه بر تحریم، ویروس کرونا نیز بر مسائل اقتصادی اثر گذاشته و معیشت مردم را دچار مشکل کرده‌است.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر عنوان کرد: راه‌اندازی بانک اطلاعات صنایع استان و احصای مسائل و مشکلات آنها به تفکیک هر واحد صنعتی، راه‌اندازی کارگروه ویژه حل مشکلات واحدهای صنعتی و سازماندهی اقشار مختلف بسیج و بکارگیری نخبگان و استادان مثبت و استفاده از نظرات آنها برای حل مشکلات واحدهای صنعتی از جمله مهم‌ترین اقداماتی است که لازم است قرارگاه صنعت و معدن استان بوشهر با هدف تحقق جهش تولید در سطح استان انجام دهد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است