شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خبر داد : توزیع ۳هزار بسته معیشتی در مناطق محروم 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خبر داد : توزیع ۳هزار بسته معیشتی در مناطق محروم 

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 05 شهریور 1399 ساعت 22:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در راستای برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه، ۳ هزار بسته معیشتی همزمان با دهه نخست ماه محرم در مناطق محروم استان بوشهر توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در آیین توزیع بسته‌های معیشتی میان محرومان و نیازمندان استان بوشهر با بیان اینکه در  دهه نخست ماه محرم توزیع 3 هزار بسته معیشتی توزیع شده است اظهار داشت: این بسته‌ها به همت گروه‌های جهادی افسران ولایت و طلاب امام خمینی (ره) استان بوشهر، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و خیران استان بوشهر تهیه شده است.

 

وی بیان کرد: این بسته‌های معیشتی به صورت متمرکز از سالن ورزشی مدرسه شهید مهدوی بوشهر با شعار «ما ملت امام حسینیم»و با رمز «یا امام حسین(ع)»میان نیازمندان توزیع شد.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه کمک‌ها تا دهه آخر ماه صفر ادامه دارد افزود: این کمک‌ها با همکاری نیروهای بسیجی میان محرومان و نیازمندان در نقاط شهری و روستایی در حال توزیع است.

 

سردار رزمجو با قدردانی از همکاری مردم خیر و نیکوکار در تهیه بسته‌های معیشتی خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در رسیدگی به نیازمندان قابل تحسین و قدردانی است چراکه مردم در رزمایش کمک‌های مومنانه همکاری‌های قابل توجهی کردند.

 

وی با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه در سه بخش اجرا می‌شود گفت: بخش نخست آن همزمان با دهه امامت و ولایت در استان بوشهر اجرا شد و بخش دوم و سوم آن نیز به ترتیب در دهه  نخست محرم و دهه آخر صفر اجرا می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است