شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیجانشین فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: بسیج نماد ایستادگی و مقاومت است

جانشین فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: بسیج نماد ایستادگی و مقاومت است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 12 آذر 1398 ساعت 14:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی بسیج را نماد ایستادگی و مقاومت عنوان و بیان کرد: بسیجیان در دفاع مقدس با توکل به خدا و مقاومت شاهد موفقیت های زیادی بودند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده جانشین فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی در آیین رونمایی از کتاب صوتی شهبد مدافع حرم وحید فرهنگی والا،  اقتدار جمهوری اسلامی ایران را از خداوند، ولایت فقیه ، شهدا و مردم دانست.

 

وی گفت: رزمندگان در طول دوران دفاع مقدس با تبعیت از ولایت فقیه خط مستقیم خود را انتخاب کردند و عامل موفقیت خودشان را همین مسله میدانند .

 

سردار عباسقلی زاده بسیج را نماد ایستادگی و مقاومت عنوان و بیان کرد: الگوی سیجی حضرت علی (ع) است که تمام وجودش را وقف اسلام کرد و امروز هم بسیجیان ما از پیروی از آن حضرت در هشت سال دفاع مقدس با توکل به خدا و مقاومت شاهد چنین موفقیتهایی در جنگ شدند.

 

وی همچنین آحاد ملت ایران را به انسجام در همه زمینه ها فراخواند و افزود: ما باید انسجام و هم افزایی خودمان را بیشتر کنیم این امدادهای غیبی در چهل سال در تمامی صحنه ها و بحران های انقلاب و دوران دفاع مقدس و فتنه های داخلی همه زنگ هشدار بودند که ما انسجام  و وحدت خود را حفظ کنیم.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است