شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه مراغه: محرومیت زدایی از جامعه از دغدغه های اصلی سپاه است

فرمانده سپاه مراغه: محرومیت زدایی از جامعه از دغدغه های اصلی سپاه است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی پنج شنبه, 25 آبان 1396 ساعت 13:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه مراغه در آیین افتتاح دو پل مواصلاتی روستای گلچوان این شهرستان با بیان اینکه محرومیت زدایی از جامعه از دغدغه های اصلی سپاه است، گفت: سپاه همواره در کنار مردم بوده و علاوه بر تأمین امنیت و آرامش در بحث محرومیت‌زدایی نیز پیشگام بوده است.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ رضا سامی فرمانده سپاه مراغه استان آذربایجان شرقی با اشاره به نقش سپاه در محرومیت زدایی از کشور ادامه داد: سپاه خود را از مردم و در کنار مردم می‌داند و در راستای محرومیت‌زدایی از هیچ کمکی و تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 

 وی  خاطر نشان کرد :فرزندان سپاه از فرزندان شما مردم هستند و برای مقابله با هرگونه اقدام و تهدیدی علیه  مردم، کشور، نظام و انقلاب آمادگی کامل دارند.

 

سامی افزود: این نهاد انقلابی در طرح های ملی، بهره برداری از توان متخصصان بسیجی در امور فنی،‌ سازندگی،‌ محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی و انجام فعالیت های گروهی و تقویت روحیه مسئولیت پذیری با بهره گیری از ظرفیت های بومی، محلی  و کمک به امداد رسانی در حوادث و سوانح غیر مترقبه در جامعه، نقش بی بدیل خود را ایفا کرده و خواهد کرد.

 

فرمانده سپاه مراغه با تاکید بر این که این نهاد مقدس نگهبان دستاوردهای انقلاب است، اظهارداشت: بسیج همواره در حوزه های بهداشتی و محرومیت زدایی در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

وی دفاع و امنیت را از مهمترین مأموریتهای سپاه برشمرد و افزود: در طول سال‌های اخیرهمت این نهاد انقلابی آن است که در کنار ماموریت‌های اصلی، محرومیت‌زدایی را در اولویت کاری خود قرار دهد.

 

در این آیین دو پل مواصلاتی روستای گل چوان به همت بسیج سازندگی شهرستان مراغه و مردم این روستا افتتاح شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است