شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه اسکو: دانش‌آموزان شهرستان اسکو به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند

فرمانده سپاه اسکو: دانش‌آموزان شهرستان اسکو به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 16 آبان 1396 ساعت 11:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان اسکو از اعزام ۱۷۰ نفر از دانش‌آموزان این شهرستان به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار سعید رشیدی فرمانده سپاه شهرستان اسکو آذربایجان شرقی با اشاره به اعزام دانش‌آموزان اسکو و ایلخچی به اردوی راهیان نور اظهار داشت: 170 نفر از دانش‌آموزان شهرهای اسکو و ایلخچی راهی مناطق عملیاتی کشور شدند تا با مفهوم ایثارگری رزمندگان اسلام بیش‌ از پیش آشنا ‌شوند.

 

وی افزود: این دانش‌آموزان به مدت یک هفته از مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور شامل پیرانشهر، مهاباد، تمرچین و یادمان شهدای شهید بروجردی دیدن خواهند کرد.

 

فرمانده سپاه اسکو، اردوهای راهیان نور یکی از راه‌های مؤثر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که هر چقدر فرهنگ جهاد و شهادت در بین نسل جوان و نوجوان جامعه ترویج شود، بی‌تردید فرزندانمان در مقابل آماج حملات دشمنان در جنگ نرم مقاوم‌تر خواهند بود.

 

رشیدی بازدید از آثار به‌جا مانده دوران دفاع مقدس، آشنایی با محورهای عملیاتی، آشنایی با سرداران شهید، احیای تفکر والای دفاع مقدس، فرهنگ بسیجی، تکریم از مقام والای شهدا و حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس را به‌عنوان برجسته‌ترین ویژگی‌های راهیان نور عنوان کرد.

 

وی ادامه داد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بازگویی صحنه‌های دفاع مقدس و نشان دادن غیرت جوانان ایرانی برای دفاع از خاک وطن و ناموس خود باعث ارتقاء سطح آگاهی دانش‌آموزان در زمینه دفاع مقدس است.

 

فرمانده سپاه ناحیه اسکو با اشاره به لزوم حفظ فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان خاطرنشان کرد: باید فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ کنیم و در راستای حراست از آرمان‌های شهدا، امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداریم که برگزاری این اردوها در این خصوص بسیار ارزشمند است.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است