شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی : ولایت فقیه از مهم ترین مولفه های اقتدار است

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی : ولایت فقیه از مهم ترین مولفه های اقتدار است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی دوشنبه, 15 آبان 1396 ساعت 09:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: یادواره شهدای والامقام عملیات والفجر 4 و شهدای گرانقدر محله معجز اردبیل با محوریت سردار شهید شاپور برزگر و امیران شهید خلبان غفور جدی و ضیاءالدین ذاکر در مسجد محله معجز اردبیل برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ در این یادواره که با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جمعی از بسیجیان برگزار شد، سردار سرتیپ دوم پاسدار عسگر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی اظهار داشت: نخواهیم گذاشت خون شهدا پایمال و یا پرچم بر افراشته آنان بر زمین بیافتد.

 

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی تولید قدرت را تنها راه پیروزی برابر دشمن دانست و سلاح، سرزمین، نیروی انسانی، روحیه جهادی، استکبار ستیزی، توانمندی های علمی و تکنولوژی را از مولفه های اقتدار برشمرد.

 

او رویکرد فعلی دشمن را جنگ نرم دانست و تصریح کرد: چنانچه تحریم، تضعیف، اختلاف افکنی بین نیروهای مسلح، انشقاق ملی ایجاد شود پایه های قدرت و اقتدار ملی را می شکند.

 

او در ادامه وحدت حول محور ولایت فقیه را از مولفه دیگر اقتدار برشمرد و نیروهای مسلح و سپاه را از مولفه بعدی قدرت دانست و گفت: همه هوشیار بوده و بصیرت را سرلوحه قرار داده ایم.

 

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی اظهار داشت : عملیات نفوذ در راستای جنگ نرم  است.

 

سردار کریمیان فاصله اسلامی بودن محض انقلاب، دولت، نظام، حکومت و تمدن اسلامی را با شرایط فعلی ارزیابی کرد و گفت: باید به سمت اهداف حرکت کرد.

 

وی تاکید کرد: در برابر جریان نفوذ امنیتی، اقتصادی، سیاسی، حاکمیتی و غیره خواهیم ایستاد.

 

 

وی عامل پیروزی جنگ 8 ساله را مردم دانست و ادامه داد: انقلاب اسلامی متاثر از عاشورا بوده و بر خط هیهات من الذله نیز حرکت خواهد کرد.

 

وی دلیل فشار روز به روز دشمن را حقانیت نظام برشمرد و گفت: پایبند به آرمان و اهداف انقلاب هستیم.

 

سردار کریمیان جوانان و نسل امروز را همان جوانان و نسل اول انقلاب ارزیابی کرد و افزود: روزی نیست که با مراجعه زیاد جوانان برای حضور در جبهه مقاومت مواجه نباشیم.

 

او در پایان بر قدردانی و دلجویی از مادران و پدران شهدا تاکید کرد.

 

 در ادامه مداحی شده و یاد وخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گرامی داشته شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است