شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: ایران پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی است

فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: ایران پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 14 آبان 1396 ساعت 13:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورا در آیین 13آبان کلان شهر تبریز با بیان اینکه با وقوع انقلاب، امریکا و دشمنان احساس خطر کردند و دشمن با تجزیه ایران به دنبال شکست انقلاب بود ولی انقلاب اسلامی در ایران تثبیت شد، اظهارداشت: ایران پرچمدار اصلی انقلاب اسلامی و نهضت حسینی در مبارزه با کفر است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلام عسکر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تلاش بعدی دشمنان تحریف انقلاب و ورود افکار التقاطی و منافقانه در ایران با رویکرد لیبرالی بود، گفت: توطئه‌های دشمنان با حضور مردم در صحنه و بصیرت مثال زدنی آنان نقش بر آب شد.

 

وی با تاکید بر اینکه آمریکا برای جلوگیری از نشر انقلاب و محدود بودن انقلاب به جغرافیای ایران هر کاری کرد، خاطرنشان کرد: با سیاست آندلوسی کردن ایران و کودتاهای رنگی به دنبال تضعیف ایران بودند که با حضور مردم نقشه‌هایشان در هم پیچیده شد.

 

سردار کریمیان با بیان اینکه بعد از فتنه 88 دشمن به فکر حمله مستقیم به ایران بود که این اطلاعات بر اساس مستندات اندیشکده‌های آمریکایی است، افزود: اندیشکده‌های آمریکا متفق‌القول شدند و به اوباما نوشتند که اگر فکر می‌کنید با یک حمله برق آسا به زیرساخت‌های هسته‌ای ایران، این کشور را شکست خواهید داد، این فکر احمقانه است زیرا که شاید شروع کننده نبرد شما باشید ولی هرگز تمام کننده آن نیستید.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنان با راه‌های دیپلماتیک و تحریم‌های اقتصادی خواستند مانع پیشروی انقلاب اسلامی شوند، خاطرنشان کرد: مذاکرات هسته‌ای و تشدید تحریم‌ها را در دستور کار قرار دادند ولی از روزهای نخست برجام، آمریکا اصلی‌ترین ناقض برجام بوده و است.

 

سردار کریمیان ادامه داد: امریکا روز به روز تحریم‌ها را تشدید می‌کند و می‌خواهد با ایجاد مشکلات اقتصادی و معیشتی، مردم را از انقلاب اسلامی دلسرد کند.

 

وی با تاکید بر اینکه با تاسی به شعار راهبردی 'هیهات منا الذله' همچنان در برابر دشمنان ایستاده‌ایم، اظهارکرد: انسجام ملی را روز به روز افزایش داده و و راه امام و شهیدان را با وحدت ادامه می‌دهیم و اجازه نمی‌دهیم پرچمی را که امام راحل برافراشتند به زمین بیفتد.

 

سردار کریمیان با بیان اینکه در یک جنگ تمام عیار در برابر دشمن ایستاده‌ایم، اظهار امیدواری کرد: با حضور جوانان با بصیرت و مقابله با تهدیدات نرم دشمن، انقلاب اسلامی را حفظ کرده و پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلی آن، حضرت ولی عصر (عج) انشاءالله می رسانیم.

 

فرمانده سپاه عاشورا تراز انقلاب اسلامی را تراز جهانی دانست و افزود: انقلاب ما در مرزهای جغرافیایی محصور نبوده و نخواهد بود بلکه جهان شمول است و باید با قدرت و هیبت در برابر فشارهای دشمن بایستیم.

 

سردار کریمیان خاطرنشان کرد: ما در خط مقدم مقابله با استکبار هستیم و باید این خط مقدم را روز به روز با تبعیت از رهبری و تکیه بر توان داخلی تقویت کنیم که هیچ راهی جز جهاد کبیر در برابر دشمنان نداریم و در روز 13 آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی اعلام می‌کنیم که با جهاد کبیر سد راه دشمنان شده و همیشه در صحنه خواهیم بود.

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است