شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمعاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی:۹ دی، روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت است

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی:۹ دی، روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 08 دی 1395 ساعت 13:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ گلمحمدزاذه گفت: ۹ دی روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت است که امسال با پیروزی محور مقاومت در سوریه یکی شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ الیاس گلمحمدزاده معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در همایش بزرگداشت روز بصیرت و نخستین یادواره گرامیداشت 40 احیاگر آذربایجان شرقی، با بیان اینکه ریشه انقلاب اسلامی با ایثار و از خود گذشتگی مردم ایران گره خورده، گفت: ۹ دی روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت است که امسال با پیروزی محور مقاومت در سوریه یکی شده است.

وی رهبری، مردم و مکتب را جزو مهم ترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و تصریح کرد: استقلال، آزادی ، جمهوری و اسلامی، چهار دستاوردی بود که با پیروزی انقلاب اسلامی به دست آمد.

سرهنگ گلمحمدزاده با اشاره به فتنه انگیزی دشمنان در همه دوران انقلاب اسلامی اظهار کرد : در حال حاضر نیز دشمنان انقلاب به فتنه های خود ادامه می دهند که نشانگر این است که باید هوشیار باشیم.

وی بیان داشت: دشمنان دراین برهه از انقلاب، اقتدار نظام اسلامی و اتحاد مردم را هدف قرار داده‌اند ولی بصیرت و حضور همه جانبه مردم در همه عرصه ها موجب شده تا نقشه های آن ها، نقش بر آب شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا با توجه به پیشرفت های کشورمان در عرصه های مختلف بیان داشت: هر گونه پیشرفتی که در این کشور صورت می گیرد مدیون ایثارگری مردم ایران و خانواده های شهدا هستیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود و با اشاره به برگزاری نخستین یادواره اهداکنندگان عضو از سوی بسیج جامعه پزشکی، خاطرنشان کرد: این همایش می تواند به عنوان همایش نمونه در سطح کشور مطرح شود.

سرهنگ گلمحمدزاده تاکید کرد: خانواده هایی که امروز ایثار کرده و اعضای بدن فرزندان خود را به بیماران نیازمند و چشم انتظار اهدا کرده اند، شایسته قدردانی و تجلیل هستند. 

انتهای خبر/07

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است