شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: یگان حفاظت هواپیمایی یگانی مظلوم است/ پیام پیروزی حلب، وحدت شیعه و سنی و تشکیل بسیج جهانی اسلام است

فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: یگان حفاظت هواپیمایی یگانی مظلوم است/ پیام پیروزی حلب، وحدت شیعه و سنی و تشکیل بسیج جهانی اسلام است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 10:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار کریمیان گفت: یگان حفاظت هواپیمائی از یگان‌هایی که است که نیروهای آن مظلوم هستند با وجودی که ماموریت آن ها ممتاز است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار غلام عسکر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در آیین بزرگداشت سالروز شکل گیری یگان حفاظت هواپیمائی افزود: علیرغم محدودیت های که بسیاری که یگان حفاظت هواپیمائی دارد ولی توانسته با هوش و فراست و بهره وری از امکانات و از جان گذشتگی ماموریت های خود را به خوبی انجام داده و رتبه برتر EKO را ازآن خود کند.

وی پروزار مطمئن در کشور را مدیون زحمات این یگان دانست و خاطرنشان کرد: تعدادی از نیروهای این یگان در راه ماموریت محوله خود تا پای جان مقاومت کرده و به شهادت رسیده اند.

سردار کریمیان یگان حفاظت هواپیمائی را قسمت مهم پازل دفاعی کشور خواند و تاکید کرد: نیروهای امنیت پرواز بدانند وظیفه سنگینی دارند و اگر در جبهه مقاومت نمی توانند حضور یابند کار آن ها کمتر از آن نیست.

 وی در بخش دیگر سخنان خود از پیروزی حلب را حاصل مقاومت جبهه مقاومت با حضور رزمندگان لبنانی، قفقازی، بنگلادشی و ... در قالب لشکر اسلام  عنوان و بیان کرد: پیام این پیروزی وحدت شیعه و سنی و تشکیل بسیج جهانی اسلام است.

فرمانده سپاه عاشورا اظهار داشت: مقابله مقاومت اسلامی با استکبار جهانی در جای جای جهان ساری است و اگر روزی شکل گیری بسیج جهانی و یا صدور انقلاب برای عده ای باور نکردنی بود امروز به عینه با حضور رزمندگان مقاومت آن را شاهد هستیم.

 گفتنی است آیین بزرگداشت سالروز شکل گیری یگان حفاظت هواپیمایی در سالن شهدای عاشورای سپاه آذربایجان شرقی با حضور مسئولان لشکری و کشوری برگزار و در پایان آن از فرماندهان سابق یگان حفاظت هواپیمائی استان تجلیل شد. 

انتهای خبر/07

 

 

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است