شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمعاون بهداشت و درمان سپاه در جشنواره مالک اشتر:پایش عملکرد یک سازمان باعث بهبود عملکرد آن خواهد شد

معاون بهداشت و درمان سپاه در جشنواره مالک اشتر:پایش عملکرد یک سازمان باعث بهبود عملکرد آن خواهد شد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی دوشنبه, 29 آذر 1395 ساعت 10:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:دکتر عبداللهی در جشنواره مالک اشتر دانشگاه بقیه الله گفت:پایش عملکرد یک سازمان باعث بهبود عملکرد آن  خواهد شد.

 


به گزارش سپاه نیوز: جشنواره مالک اشتر به همت معاونت طرح و برنامه دانشگاه و با حضور معاون بهداشت و درمان سپاه دکتر عبدالهی و دبیر اشراف سپاه سردارقادری و رئیس دانشگاه دکتر جلالی و دیگر مدیران و کارکنان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر بیمارستان بقیه الله(عج) برگزار شد.


 دکتر جلالی معاون بهداشت و درمان سپاه  ضمن ضروری خواندن پایش در یک سازمان  به چرایی این موضوع پرداخت وخاطرنشان کرد:پایش عملکرد یک سازمان باعث بهبود عملکرد آن  خواهد شد.همچنین پایش در پیش بینی و برنامه ریزی یک اصل است.فایده دیگر پایش ایجاد یک فضای رقابتی سازنده نیز است .رعایت قوانین و استانداردها هم از دیگر مزایای پایش است .

 

وی افزود: تقدیر و پاداش  می تواند باعث انگیزه و نشاط در مجموعه سازمانی گردد.البته نکته ای را که نباید از یاد برد این است که پایش باید منطقی و هدفمند باشد.

 


رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) در ادامه عوامل ایجاد سامانه منطقی پایش را برشمرد و تصریح کرد:برای پیاده کردن یک سامانه منطقی پایش باید چند گام را برداریم.اول اینکه اهداف سازمان به صورت کاملا روشن تعریف گردد.دوم عوامل کلیدی موفقیت سازمان شناسایی شود. بعد هم داده ها جمع اوری گردد که البته نیاز به ابزار مدرن دارد.و در نهایت تحلیل درست داده ها راهگشا خواهد بود.

 


در پایان از دکتر آزاد برگزیده تحقیقات و دکتر اخوان مقدم برگزیده دانشکد ها ، دکتر پورتقی  برگزیده مراکز درمانی و  دکتر احمدی زاده برگزیده معاونت ها و آقای رحیمی  برگزیده  مدیریت مستقل رده ها با اهدای لوح و جوایزی تقدیر شد.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است