شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: باید روحیه انقلابی‌گری در حوزه و دانشگاه حفظ و تقویت شود

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی: باید روحیه انقلابی‌گری در حوزه و دانشگاه حفظ و تقویت شود

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 28 آذر 1395 ساعت 12:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجتالاسلام والمسلمین کاملی‌‌فر با بیان اینکه باید برای تحقق تفکر انقلابی روح و روحیه انقلابی را حفظ کنیم گفت: باید روحیه انقلابی‌گری در حوزه و دانشگاه حفظ و تقویت شود.

 

به گزارش سپاه نیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن کاملی‌فر مسئول نمایندگی  ولی‌فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی صبح امروز در همایش نقش وحدت حوزه و دانشگاه در تحقق گفتمان انقلابی‌گری که در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد با اشاره به اینکه در این انقلاب و در قدرت نفوذ و تحمیل اراده در عرصه‌های بین‌المللی شاهد به ثمر نشستن خون شهدای انقلاب اسلامی هستیم ،اظهار داشت: خون شهید مفتح هم در وحدت حوزه و دانشگاه بسیار مؤثر افتاد و باعث شد این دو نهاد انقلابی به هم نزدیک‌تر شوند.

 

وی با تاکید بر اینکه این وحدت باعث شد ظرفیت‌های هر دو نهاد برای تحقق گفتمان انقلابی گری و نهادینه کردن تمدن نوین انقلابی بهره‌گیری شود، افزود: نقشه راهی برای آینده و سازوکاری مناسب در جهت اهداف متعالی تدوین‌شده و به‌روزتر می‌شود.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با بیان اینکه باید برای تحقق تفکر انقلابی روح و روحیه انقلابی را حفظ کنیم گفت: هرگاه از روحیه و تفکر انقلابی و مجاهدت فاصله گرفتیم عقب افتادیم.

 

دبیر همایش وحدت حوزه و دانشگاه، با اشاره به اینکه این همایش حاصل اشتراک نظر و وحدت حوزه و دانشگاه است، ابراز داشت: باید روحیه انقلابی گری در حوزه و دانشگاه حفظ و تقویت شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی‌فر افزود: شهدای مدافع حرم نمونه بارز انقلابی‌گری است که باید راه و رسم این شهدا ادامه یابد.

 

انتهای خبر/07

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است