شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیرئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور: نخستین پیام شهدا به نسل جوان انقلابی بودن و انقلابی ماندن است

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور: نخستین پیام شهدا به نسل جوان انقلابی بودن و انقلابی ماندن است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 28 آذر 1395 ساعت 10:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: گودرزی گفت: نخستین پیام شهدا به نسل جوان انقلابی بودن و انقلابی ماندن است .

 به گزارش سپاه نیوز؛ داود گودرزی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در یادواره شهدای دانشجو و طلبه منطقه ارسباران و شهدای مدافع حرم آذربایجان شرقی اظهار کرد: جوانان و نسل جدید باید دارای رفتار، گفتار و کردار انقلابی باشند و برای پیشبرد اهداف والای انقلاب و شهدا گام های مضاعف بردارند.

وی نخستین پیام شهدا به نسل جوان را انقلابی بودن و انقلابی ماندن عنوان کرد و افزود: از ویژگی‌های انقلابی بودن و انقلابی ماندن می توان به پنج ویژگی شاخص انقلابی از بیانات رهبر انقلاب اسلامی اشاره کرد که از جمله: پایبندی به مبانی و ارزش های اساسی اسلام و انقلاب، هدف گیری آرمان های انقلاب و همت بلند برای رسیدن به آن ها، پایبندی به استقلال کشور، حساسیت در برابر دشمن و نقشه دشمن و عدم تبعیت از آنها و بالاخره تقوای دینی و سیاسی را از مهمترین شاخصه های انقلابی نام برد.

گودرزی تقوا و عمل و پاسداری از آرمان هاى نظام و انقلاب را نیز از اهداف والای شهدا عنوان و بیان کرد: بصیرت و دشمن شناسی یکی از درس های شهدا بوده که باید امروز دانشجویان و نسل جدید با بصیرت و آگاهی بتوانند همه رویدادها و اخبار پیرامون کشور را رصد و آن را تجزیه و تحلیل کنند.

وی  نسل جدید را نسل پویا و فعال کشور برشمرد وگفت: باید در محافل دانشگاهی و اموزشی فضایی مناسب برای تجزیه و تحلیل جوانان در قالب نشست ها و گفتمان آزاد اندیشی فراهم کنیم تا جوانان به دور از هرگونه جناح بندی و حزبی به تجزیه و تحلیل رویدادهای سیاسی و اجتماعی کشور بپردازند.

گودرزی در ادامه تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای پیشرفت و توسعه کشور تلاش در جهت زمینه سازی برای عمل اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: در کشور ظرفیت ها و فاکتورهای اقتصادی بالقوه فراوانی از جمله، نیروی انسانی، بازار مصرف، بازار کار، نقدینگی و پول و غیره وجود دارد که باید این ظرفیت ها را بالفعل تبدیل کنیم تا بتوانیم مشکلات اقتصادی کشور را رفع کنیم.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور، گفت: باید خودمان بتوانیم با وحدت و همدلی و تکیه برتوان داخلی مشکلات اجتماعی و اقتصادی کشور را رفع کنیم زیرا آمریکا و غرب به هیچ عنوان به نفع و حل مشکلات ما قدم برنخواهد داشت.

انتهای خبر/07

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است