شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا آذربایجان شرقی گفت: ۶۴ خانه محروم توسط بسیج سازندگی سپاه عاشورا افتتاح می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا آذربایجان شرقی گفت: ۶۴ خانه محروم توسط بسیج سازندگی سپاه عاشورا افتتاح می‌شود.

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 09 آذر 1395 ساعت 10:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ قائمی گفت: ۶۴ خانه محروم توسط بسیج سازندگی سپاه عاشورا افتتاح می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ صفر قائمی مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا  آذربایجان شرقی در گفت و گویی در اهر اظهار داشت: به‌منظور افتتاح 2 باب خانه محروم که توسط جهادگران این شهرستان ساخته‌شده بود ،به شهرستان اهر آمدیم. این 2 خانه توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه اهر، گروه‌های جهادی و همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) احداث‌شده که به دست امام‌جمعه شهرستان اهر افتتاح  شد.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا به بحث اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ابراز داشت: پیگیری بحث‌های اقتصاد مقاومتی و راه‌اندازی یک سری از واحدها مدنظر بود که موردبحث و بررسی قرار گرفت. برنامه دیگر توسعه دهستان‌های استان بود که شهرستان اهر در این زمینه سهیم است.

 

سرهنگ قائمی در مورد طرح‌های در دست اجرای بسیج سازندگی سپاه عاشورا گفت: بسیج سازندگی سپاه عاشورا طرح‌های مختلفی در دست اجرا دارد، ازجمله طرح‌های محرومیت‌زدایی، احداث پروژه‌های عام‌المنفعه مانند مسجد، خانه عالم، غسالخانه و اماکن و تأسیسات لازم در استان که جزو مأموریت‌های این مجموعه است.

 

وی ادامه داد: امسال یک سری پروژه‌هایی را توانستیم به پایان برسانیم که از جمله آن‌ها، افتتاح 64 خانه محروم در استان بود یک‌سری مساجد نیز با همکاری مردم، اهالی، گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی سپاه عاشورا افتتاح شد و کل تعداد آن‌ها در سال به 30 مورد خواهد رسید، آب‌رسانی و افتتاح 2 مورد خانه عالم نیز از دیگر اقدامات مجموعه بود.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا اضافه کرد: در کنار سایر فعالیت‌ها اقتصاد مقاومتی از مأموریت‌های دیگر این سازمان ایجاد مشاغل و کارگاه‌های زودبازده است که به لطف خدا هم همت شهرستان‌ها بسیار بالاست و هم تلاش بسیجیان قابل‌تقدیر است.

 

سرهنگ قائمی گفت: در کنار سایر فعالیت‌ها، بحث توسعه است که در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی انجام می‌گیرد از وظایف این قرارگاه در کنار دهستان قرار گرفتن و تلاش در جهت پیشرفت و آبادنی روستاهای آن منطقه است برای سال 96 تعداد 6 دهستان در نظر گرفته‌شده که دهستان ورگهان اهر نیز جزو این تعداد است.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است