شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی :بسیجی بدنه‌ فعال ملت و جدا از هر جناحی است

فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی :بسیجی بدنه‌ فعال ملت و جدا از هر جناحی است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی شنبه, 06 آذر 1395 ساعت 15:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار کریمیان با بیان اینکه بسیجی بدنه‌ فعال ملت و جدا از هر جناحی است، گفت: بسیج با هدف حفظ انقلاب در همه عرصه‌ها در جنگ سیاسی، نظامی و جنگ نرم خدمت رسانی کرده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار  غلام عسکر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه هشتمین بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه الزهرا(س) و تجلیل از اهداکنندگان عضو بسیج را متکی به بصیرت دانست و افزود: بسیج در نظامی‌گری خلاصه نمی‌شود و بسیج با هدف حفظ انقلاب در همه عرصه‌ها در جنگ سیاسی، نظامی و جنگ نرم خدمت رسانی کرده است.

وی با اشاره به الگوگیری دیگر کشورهای جهان از نهاد مردمی بسیج، خاطرنشان کرد: اگر زمانی عراقی‌ها تحت فشار صدام به مخالفت با ایرانیان بر می‌خواستند، امروزه خود را فرزندان خمینی(ره) خوانده و با پیروی از الگوی بسیج، با تکفیری‌ها مبارزه می کنند.

سردار کریمیان اظهار داشت: ضروری است در راستای هم‌افزایی لایه‌های مختلف بسیج و افزایش روحیه‌ ایثار و شهادت در میان مردم و پیاده‌سازی مدل بسیج تلاش شود.

وی با بیان اینکه با عبرت از گذشته و برنامه‌ریزی برای آینده، می‌توان بسیاری از مشکلات را حل کرد، بر لزوم تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورزی و حرکت بر مبنای برآوردهای دقیق توسط بسیج تاکید کرد.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه قدرت بازدارندگی ایران بر همگان اثبات شده، تصریح کرد: بالا رفتن توان اقتصادی، سیاسی و تسلیحاتی در کشور، تولید قدرت کرده و حضور رهبری مقتدر و فرزانه نیز امنیت حاکم بر کشور را دوچندان کرده است.

سردار  کریمیان خاطرنشان کرد: با اطاعت از قرآن کریم و پیروی از امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب می‌توان در همه‌ عرصه‌ها اعم از نهضت نرم ‌افزاری، دفاعی و اقتصاد مقاومتی موفق شد.

گفتنی است در پایان این آیین که در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد، جمعی از خانواده‌های اهدا کننده‌ عضو تجلیل شدند.

انتهای خبر/07

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است