شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده قرارگاه منطقه‌ای سپاه عاشورا: بمباران‌ها وحشیانه صهیونیست‌ها از ترس توانایی‌های مقاومت است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای سپاه عاشورا: بمباران‌ها وحشیانه صهیونیست‌ها از ترس توانایی‌های مقاومت است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 28 آبان 1402 ساعت 09:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت: عملیات بزرگ طوفان الاقصی معادلات دشمنان را بر هم زده است و صهیونیست‌ها از توانایی‌های مقاومت هراسان شده اند و همه این بمباران‌ها وحشیانه از همین ترس و وحشت نشات می‌گیرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده فرمانده قرارگاه منطقه‌ای سپاه عاشورا در اجتماع بزرگ حامیان غزه در محکومیت جنایات رژیم سفّاک و کودک کُش صهیونیستی که با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه تبریز در سنگفرش مصلای این شهر برگزار شدگفت: اگر ما آرام باشیم و موج ایجاد نکنیم دشمن موج آفرینی می‌کند کسانی که فلسفه حماسه کربلا را درک کرده اند نباید در مورد پیروزی غزه شک کنند.

وی با تاکید بر اینکه وعده‌های خدا عملی می‌شود افزود: زمان جنگ تحمیلی امکاناتی نداشتیم، ولی با اراده الهی و همت انسان‌های آزاده و مومن پیروز شدیم.

وی بیان کرد: رزمندگان ما در دوران پرشور دفاع مقدس به تکلیف عمل کردند تا شرمنده امام و مردم نباشند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای سپاه عاشورا با محکوم کردن ددمنشی و کودک کشی صهیونیست‌ها گفت: اشغالگران قدس بدون حمایت امریکا جرئت جنایت در منطقه را ندارند و این رژیم زیاده خواه به هیچ قاعده و قانونی عمل نمی‌کند و باید از بین برود.

سردار بابازاده با بیان اینکه حقانیت مردم غزه با خون کودکان به اثبات رسید افزود: شعار «از نیل تا فرات» اسرائیل رویکرد غاصبانه این رژیم را نشان می‌دهد، اما مدافعان جبهه مقاومت انقلاب اسلامی این توطئه شوم رژیم صهیونیستی غاصب را نقش برآب کرده اند.

وی گفت: وعده الهی محقق خواهد شد و آمریکا و رژیم کودک کش اسرائیل بازندگان این جنگ خواهند بود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای سپاه عاشورا ادامه داد: عملیات بزرگ طوفان الاقصی معادلات دشمنان را بر هم زده است و صهیونیست‌ها از توانایی‌های مقاومت هراسان شده اند و همه این بمباران‌ها وحشیانه از همین ترس و وحشت نشات می‌گیرد.

همزمان با خروش جهانی، اجتماع بزرگ خانوادگی حامیان غزه در محکومیت جنایات رژیم سفّاک و کودک کُش صهیونیستی با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه تبریز برگزار شد.
 زن و مرد و پیر و جوان در این اجتماع حضور یافتند تا ضمن انزجار از ددمنشی صهیونیست‌ها در غزه به بی توجهی سازمان‌های بین المللی به این جنایت‌ها اعتراض کنند.

همچنین جمعی از کودکان تبریزی با همراه داشتن عروسک‌های خود در این همایش حضور یافتند تا با کودکان غزه همدردی کرده و بگویند که به یادشان هستند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است