شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی تاکید کرد؛ ضرورت تقویت رسانه و تولید محتوا 

فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی تاکید کرد؛ ضرورت تقویت رسانه و تولید محتوا 

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 21 دی 1400 ساعت 15:29
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی با اشاره به هوشمندی اصحاب رسانه گفت: در تقویت رسانه و تولید محتوا هدفمند عمل شود. 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی‌زاده فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی در دیدار با اعضای شورای سیاست‌گذاری بسیج رسانه‌ی استان اظهار کرد: رسانه‌ها باید در راستای تقویت وحدت ملی، افزایش امید در جامعه و پیگیری مطالبات مردم نقش خود را به بهترین شکل ایفا کنند. 

 

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه رسانه نباید انفعالی عمل کند، گفت: انفعال رسانه در واقع میدان دادن به رسانه‌های معاند خواهد بود.

 

وی ضمن ابراز رضایت از مشی رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های برخط استان افزود: رسانه‌های استان همواره همراه و همگام با سیاست‌های کلی نظام و انقلاب بوده‌اند. 

 

وی، اصحاب رسانه را به هوشمندی و عدم خودسانسوری توصیه کرده و یادآور شد: مقابل دشمنی که به کمتر از نابودی نظام و کشور راضی نمی‌شود باید مسئولانه و با موضع فعال با حوادث و رویدادها مواجه شویم.

 

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر ضرورت تقویت رسانه و تولید محتوا گفت: رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی استان باید ذائقه‌ی مخاطب را بشناسند و هدفمند عمل کنند.

 

سردار عباسقلی‌زاده در پایان با اشاره به ایام شهادت سردار سلیمانی بیان کرد: حاج قاسم، نفوذ و تاثیر عجیبی بین رزمندگان و فرماندهان جبهه مقاومت داشت که شجاعت سردار سلیمانی موجب پیشرفت مقاومت و عقب زدن دشمن در همه جبهه های درگیری شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است