شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی:  تفکر بسیجی و جهادی راه حل عبور از مشکلات است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی:  تفکر بسیجی و جهادی راه حل عبور از مشکلات است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 07 آبان 1399 ساعت 10:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورایاستان آذربایجان شرقی با اشاره به پیشرفت های حاصل شده در کشور در زمینه های مختلف گفت: در حال حاضر برای عبور از مشکلات نیازمند تفکر بسیجی و جهادی هستیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی در جمع مسئولان بسیج اقشار سپاه استان اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف با بهره گیری از تفکر و روحیه جهادی توانسته است از آرمان های انقلاب اسلامی پاسداری کند.

 

وی افزود: امروز که با هجمه های مختلف دشمنان این نظام روبرو هستیم باز هم تفکر بسیجی و جهادی می تواند گره گشایی مشکلات جامعه اسلامی باشد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های بسیج در اقشار مختلف جامعه، بیان کرد: امروز برای مقابله با توطئه های دشمنان وعبور از مشکلات نیازمند روحیه بسیجی و فعالیت جهادی هستیم و بسیج اقشار می تواند با بسترسازی در بین آحاد مختلف جامعه وانتقال تفکر انقلابی در اقشار مختلف نقش اساسی در راستای پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی ایفاء کند.

 

وی در بخش دیگری از صحبت های خود یادآور شد: سپاه با تقوا و دیندار مورد انتظار امامین انقلاب اسلامی بوده و است و با چنین مولفه های می تواند تاثیر گذار باشد.

 

حجت الاسلام والمسلمین سرایی تاکید کرد: اخلاص و صداقت در گفتار و عمل از دیگر شاخصه های اصلی نیروهای سپاه و بسیج است و باید تداوم داشته باشد و فضای خدا باوری و خدا ناظری بین نیروهای سپاه و بسیج حاکم باشد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است