شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی: همت جمعی برای شکست کرونا شکل گرفته است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی: همت جمعی برای شکست کرونا شکل گرفته است

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 05 فروردين 1399 ساعت 13:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: همت جمعی برای شکست کرونا در مناطق مختلف کشورمان از جمله آذربایجان غربی شکل گرفته است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی ، ضمن تقدیر از همه کسانی که به نوعی در این زمینه به دنبال ایفای نقش هستند تا باری از دوش مردم برداشته شود، اظهار کرد: برای شکست کرونا در کشورمان خوشبختانه عزم ملی و همت جمعی شکل گرفته است.

 

وی با بیان اینکه کادر درمانی در این روزها متحمل زحمات زیادی می‌شوند که هرگز ملت ایران فراموش نخواهند کرد، ادامه داد: پرستاران، پزشکان، مسئولان آزمایشگاه‌ها، رادیولوژیست‌ها و ... برای کم کردن آلام مردم در حال تلاش هستند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی یکی از جلوه‌های قدردانی از کادر درمانی کشورمان را تلاش برای رعایت بهداشت فردی، توجه به توصیه‌های آنها و در خانه ماندن دانست و اضافه کرد: تنها در این صورت است که زنجیره انتقال در کشورمان گسسته می‌شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین نجفقلی‌زاده سرایی ضمن تاکید برای پوشش رسانه‌ای خدمات ارگان‌های مختلف در روزهای اخیر، تاکید کرد: انعکاس این سری رویدادها و فعالیت‌های صورت گرفته، به طور قطع موجب روئیدن جوانه امید در بین اقشار مختلف جامعه می‌شود.

 

وی بیان داشت: رسانه‌های جمعی و دلسوز کشورمان ضمن اینکه تلاش می‌کنند، واقعیت‌ها را نسبت به همان رویداد انعکاس دهند، لازم است که اخبار و اطلاعات مستند، متقن و امیدبخش نسبت به وضعیت کنونی جامعه به لحاظ شیوع بیماری تولید کرده و انعکاس دهند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است