شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی:  سردار سلیمانی الگوی مبارزه با تروریسم بود

فرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی:  سردار سلیمانی الگوی مبارزه با تروریسم بود

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 21 بهمن 1398 ساعت 12:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اسطوره مبارزه با تروریسم جهانی بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارحبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در مراسم بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت که به همت سازمان بسیج کارمندان سپاه شهدای استان و با همکاری نهاد کتابخانه‌های آذربایجان غربی در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد، اظهار کرد: اینکه عنوان می‌شود سردار سلیمانی اسوه ایستادگی و مقاومت در مواجهه با تروریسم بود به هیچ عنوان شعار نیست.

 

وی ادامه داد: شهادت سردار سلیمانی به عنوان یک سرباز ولایتمدار باعث خشم و انزجار عمومی مردم ایران علیه اقدامات جنایتکارانه و تروریستی آمریکا شد؛ خون سردار سلیمانی بسیاری از مطالب را برای مردم روشن کرد که چگونه است دولت حامی تروریسم آمریکا قهرمان مبارزه با تروریسم را ناجوانمردانه ترور می‌کند.

 

سردار شهسواری خاطرنشان کرد: آنچه که سبب محبوبیت سردار سلیمانی در بین نه تنها ملت ایران که بسیاری از مردم مظلوم جهان و امت‌های اسلامی شده است، قطعاً اخلاص و توکل این مجاهد بزرگ به خداوند متعال و ایستادگی او در برابر ظلم و ستم نسبت به ملت‌های مظلوم بوده است.

 

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی با تأکید بر اینکه سردار سلیمانی اسطوره مبارزه با تروریسم بود، ادامه داد: ایستادگی ایشان در برابر گروهک‌های تروریستی طی سال‌های اخیر باعث شد که امنیت به منطقه برگردد، به طوری که همین موضوع‌ها و مردم دوستی‌ها سبب محبوبیت او در بین مردم شد.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اظهار اینکه، حاج قاسم سلیمانی اسطوره مبارزه با استکبار محسوب می‌شود، گفت: با الگو گرفتن از سردار سلیمانی این نماد برجسته و ماندگار، دست از مقاومت برنمی‌داریم.

 

وی افزود: بر همگان روشن است که آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی کینه پایان‌ناپذیری از سردار قاسم سلیمانی داشتند و همواره از آوردن و شنیدن نام این سردار مقاومت لرزه بر اندام این جنایتکاران می‌افتاد؛ بنابراین ما نیز باید کماکان و با جدیت راه ایشان را ادامه دهیم.

 

سردار شهسواری تصریح کرد: تلاش سردار شهید قاسم سلیمانی سبب شد که آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی همواره طعم تلخ شکست را بچشند؛ سردار قاسم سلیمانی به‌واسطه مجاهدت‌های فراوان بزرگترین چالش جهان را که مقاومت اسلامی است، برای آن‌ها رقم زد و تمامی نقشه‌های شوم آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی را در منطقه و جهان خنثی کرد.

وی تأکید کرد: سردار سلیمانی تا پیش از شهادت خواب را از چشمان دشمنان ربوده بود، اما امروز زندگی را از آن‌ها گرفته است، چرا که ملت بزرگ ایران اسلامی خون خواه این شهید بزرگ و وارسته هستند.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با تأکید بر اینکه دشمن با به شهادت رساندن سردار سلیمانی در واقع خود را تضعیف کرد، گفت: در حال حاضر دشمن برای رسیدن به نقطه پایان، شتاب بیشتری گرفته است و از طرفی شهادت سردار سلیمانی موجب گسترش لشکر مقاومت در سطح منطقه می‌شود.

 

وی با ابراز اینکه «ما باید از سردار سلیمانی درس چگونه زیستن، اعتماد نکردن به دشمن و آزادگی را بیاموزیم»، تأکید کرد: شهید سپهبد قاسم سلیمانی از این پس یکی از برجسته‌ترین، عزیزترین و پرآموزه‌ترین نام‌ها خواهد بود، لذا با الگو گرفتن از سردار قاسم سلیمانی این نماد برجسته و ماندگار، دست از مقاومت برنمی‌داریم تا انتقام خون شهدای مقاومت را بگیریم.

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است