شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیجانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: اقتدار نظام اسلامی سلطه گران غرب را به کرنش واداشته است

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: اقتدار نظام اسلامی سلطه گران غرب را به کرنش واداشته است

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 15 مهر 1398 ساعت 11:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقتدار نظام اسلامی سلطه گران غرب را به کرنش واداشته است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین طیبی فر جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) با اشاره به فرمایش امیر المومنین علی (ع) درباره اهمیت وجود رهبری الهی در جامعه اسلامی افزود: وجود رهبری در جامعه در کنار شریعت اسلامی، بعنوان منشور حیات بشری، موجبات سعادت انسان را در دنیا و آخرت فراهم می کند.

 

وی ادامه داد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب، ملت ایران پرچم دار عزت و سربلندی در منطقه و جهان است و اقتدار نظام اسلامی است که سلطه گران غرب را به کرنش واداشته است.

 

فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیز در این مراسم گفت: سال گذشته بیش از ۹۰۰ طلبه و روحانی در پایگاه ها و واحدهای مختلف قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) حضور پیدا کردند.

 

سردار اوصانلو با اشاره به این که این قرارگاه هر سال بیش از دو هزار و ۵۰۰  طرح کوچک و بزرگ عمرانی را در دو استان آذربایجان غربی و کردستان اجرا و افتتاح می کند افزود: امسال نیز دو هزار واحد برای نیازمندان در استان های آذربایجان غربی و کردستان ساخته می شود.

 

فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) خاطرنشان کرد: تا به حال این قرارگاه برای ارائه خدمات رایگان درمانی بیش از ۲۶ بیمارستان صحرایی در مناطق کم برخوردار این دو استان برپا کرده است.

 

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین جلیلی بعنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) معرفی و از زحمات چندین ساله حجت الاسلام حسنلویی مسئول سابق دفتر قدردانی شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است