شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیبه همت سپاه سردشت صورت گرفت ؛ بهره برداری از ۸ طرح محرومیت‌زدایی در سردشت 

به همت سپاه سردشت صورت گرفت ؛ بهره برداری از ۸ طرح محرومیت‌زدایی در سردشت 

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 09 مهر 1398 ساعت 11:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به همت سپاه سردشت، هشت طرح عمرانی و محرومیت‌زدایی در شهرستان مرزی سردشت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سپاه نیوز؛ محمدی اصل فرمانده سپاه سردشت در حاشیه افتتاح این طرح‌ها اظهار داشت: این طرح‌ها شامل یک خانه مددجویی و ۲ خانه عالم است که در روستاهای توابع بخش وزینه سردشت است.

 

محمدی اصل اضافه کرد: علاوه بر این ۲ طرح اشتغالزا شامل کارگاه خیاطی و پرورش زنبور عسل در قالب تسهیلات اقتصاد مقاومتی نیز به بهره‌برداری رسید.

 

وی احداث مسجد، سرویس‌های بهداشتی و وضوخانه در سه روستای «بانو»، «نیوژ» و «کولسه‌علیا» از توابع بخش مرکزی این شهرستان را از دیگر طرح‌هایی دانست که به همین مناسبت به بهره‌برداری رسید.

 

فرمانده سپاه سردشت اظهار کرد: اجرای این طرح‌ها ۵۰۰ خانوار را تحت پوشش قرار داده و زمینه اشتغال برای ۱۲ نفر فراهم را کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه طرح‌های محرومیت‌زدایی در راستای برقراری امنیت پایدار و کارآمدی نظام در مناطق مختلف استان احداث می‌شوند گفت: فعالیت‌های محرومیت‌زدایی عمدتا در نقاط دورافتاده و محروم ‏و مناطق مرزی و حساس اجرا می‌شود.

 

محمدی اصل اظهار داشت: استحکام در ساخت و سازها، توجه به کیفیت به جای کمیت، اقتصادی بودن طرح‌ها و پرهیز از نگاه انتفاعی در اجرای پروژه‌ها همواره مورد توجه قرار می‌گیرد.

 

گفتنی است ؛ سردشت دارای ۲ بخش مرکزی و وزینه است که به علت پایین بودن شاخص‌های توسعه یکی از محروم‌ترین مناطق آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است