شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول اردوئی و گردشگری سپاه شهدا استان آذربایجان غربی : رزمایش رزمی فرهنگی علمداران ولایت میزبان یازده استان کشور است

مسئول اردوئی و گردشگری سپاه شهدا استان آذربایجان غربی : رزمایش رزمی فرهنگی علمداران ولایت میزبان یازده استان کشور است

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 06 شهریور 1398 ساعت 14:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول اردوئی و گردشگری سپاه شهدا استان آذربایجان غربی در حاشیه برگزاری اردوی رزمی فرهنگی و بصیرتی علمدان ولایت گفت: این رزمایش از اواخر تیرماه امسال میزبان کاروان راهیان نور یازده استان کشور است.

به گزارش سپاه نیوز؛ رضوی مسئول اردوئی و گردشگری سپاه شهدا استان آذربایجان غربی افزود: در این رزمایش که در آن یکصد هنرور هنرنمایی می کنند، وقایع تاریخی از صدر اسلام تاکنون شامل قیام عاشورا، انقلاب، دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت ترسیم شده است.

 

وی با بیان اینکه این رزمایش تا اواسط شهریور ماه ادامه خواهد داشت و از مهرماه به مدت 40 روز میزبان کاروان های دانش آموزی راهیان نور خواهد بود افزود: با توجه به استقبال چشمگیر از این رزمایش علاوه بر حضور کاروان های راهیان نور مردم و مسافران تابستانی نیز در این رزمایش شرکت می کنند و لازم است در این خصوص اطلاع رسانی شود.

 

دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه شهدا در پایان سخنان خود اظهارداشت: روایت تاریخ در قالب هنر قطعا ماندگار خواهد شد بر همین اساس تلاش کردیم تاریخ صدر اسلام تاکنون را در قالب این رزمایش که از هنر نمایش در آن استفاده شده است به تصویر بکشیم.

 

گفتنی است رزمایش رزمی، فرهنگی و بصیرتی علمداران ولایت هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء در پادگان حیدرلوی ارومیه اجرا می شود.

 

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است