شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی: مقاومت مردم این سرزمین سیلی سختی بر صورت کریه استکبار زد 

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی: مقاومت مردم این سرزمین سیلی سختی بر صورت کریه استکبار زد 

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 19 مرداد 1398 ساعت 14:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی با بیان اینکه امروز دشمن خشمگین است گفت: استقامت مردان و زنان و فرزندان این سرزمین چنان سیلی به صورت زشت و کریه استکبار و ایادی آن وارد کرده که عاجز و ناتوان شده است. 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارحبیب شهسواریفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی در مراسم یادواره شهدای عملیات نصر 7 در سردشت اظهار کرد: سردشت نماد ایستادگی و شرافت، مردانگی مردان و شیرزنی شیر زنان و معصومیت طفل‌هایی است که با عصمت الهی خود به جای تنفس اکسیژن، گازهای مختلف شیمیایی متجاوزان و استکبار جهانی تنفس کردند و به خدا پیوستند.

 

وی با بیان اینکه تاریخ از به یاد آوردن ظلم استکبار به خود می لرزد، افزود: آنان که منادی و مدافع به ظاهر حق و حقوق بشر هستند عرق شرم بر جبینشان بنشیند که پس از گذشت 30 سال هنوز زخم بر دل و سینه شیمیایی زدگان مردمان این شهر است.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به عملیات نصر 7 و بیان اینکه هنوز فریاد استقلال طلبی، آزاد خواهی و غلبه فرزندان مومن و متدین این مرز و بوم در سال 66 بر علیه نوادگان استکبار و عوامل اجیر شده مستکبرین غرب و شرق به گوش می رسد، تصریح کرد: این شهدا و فرزندان امام راحل (ره) بودند که با جان و دل جنگیدند و اجازه ندادند یک وجب از خاک مقدس جمهوری اسلامی زیر پای دشمنان قرار بگیرد.

 

وی با تاکید بر اینکه آثاری از استکبار و متجاوزین و ظلم نیست و به جز نمادهای از ذلت، شکست و خفت آنان دیده نمی شود افزود: هنوز در این استان به خصوص سردشت پس از 40 سال خون های سرخ خشک نشده و فرزندان این سرزمین در جای جای آن قوام بخش، راه شهدا است.

 

وی با بیان اینکه امروز در چهلمین سالگی انقلاب اسلامی، استکبار، شیطان بزرگ از ما خشمگین است و عرصه تقابل و دفاع و جنگ را بر ما سخت کرده است، خاطر نشان کرد: استقامت مردان و زنان و فرزندان این سرزمین چنان سیلی به صورت زشت و کریه استکبار و ایادی آن وارد کرده که عاجز و ناتوان شده است.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: این اقتدار شهدا، نظام جمهوری اسلامی و فرزندان شهدا است، فرزندانی از نسل شهدایی که رفتند اما در تاریخ ماندگار شدند.

 

گفتنی است ؛ عملیات نصر ۷ در روز ۱۴ مرداد سال ۶۶ با اهداف خارج کردن منطقه عمومی سردشت از دید تیر دشمن، ایجاد خط مناسب پدافندی در نوار مرزی، زیر دید و تیر قرار دادن شهرها و مناطق عمومی عراق و مهار تردد عناصر ضد انقلاب در محور سردشت، با حضور چهار لشکر انجام شد و ارتفاعات بلفت و دوپازا در صفر مرزی از دست دشمن خارج و رزمندگان اسلام به شهر قلعه دیزه عراق مسلط شدند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است