شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی: قدرت جبهه مقاومت برگرفته از خط سرخ شهادت است

فرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی: قدرت جبهه مقاومت برگرفته از خط سرخ شهادت است

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 11 تیر 1398 ساعت 08:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی گفت: قدرت جبهه مقاومت در شرایط فعلی برگرفته از خط سرخ شهادت است. 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواریفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی در یادواره شهدای نقده در مسجد جامع این شهرستان با اشاره به رشادت رزمندگان و ایستادگی مردم در برابر تهاجم دشمنان افزود: شهدای شورای فرماندهی نقده قربانی کینه دشمنان شدند و به همین دلیل سمبلی از وحدت و اقتدار نظام در منطقه هستند.

 

وی اضافه کرد: ما اعتقاد داریم که شهدا چراغ راه ملت هستند و در استمرار مسیر نبوت و امامت گام برداشته‌اند که همین موضوع موجب ماندگاری نام آنان در میان مردم شده است.

 

وی گفت: امروز نوع مقاومت ما متفاوت از گذشته است و با تمام توان در برابر سیل حملات فرهنگی و اقتصادی دشمنان با شهامت ایستاده‌ایم؛ این ایستادگی مدیون خطی است که شهدا در دوران دفاع مقدس آغاز کرده‌اند.

 

سردار شهسواری افزود: ایستادگی مردم ایران در برابر مزدوران و متجاوزان به برکت خون شهدا است که باعث برهم خوردن معادلات جهانی در خصوص ایران اسلامی و کشورهای آزادی‌خواه و جبهه مقاومت شده است.

 

وی ادامه داد: رزمندگان شهرستان نقده و این استان پا در رکاب ولایت بوده و هستند و آماده جانفشانی برای دفاع از مرزهای ایران اسلامی هستند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است