شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: تیم جهادی آذربایجان غربی به لرستان اعزام شدند

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: تیم جهادی آذربایجان غربی به لرستان اعزام شدند

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 20 فروردين 1398 ساعت 10:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از اعزام تیم جهادی استان در قالب 90 نفر به لرستان خبر داد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواریفرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در حاشیه آئین بدرقه گروه‌های جهادی به مناطق سیل‌زده کشور از آحاد مردم استان به دلیل اینکه 24 ساعت بعد از وقوع سیل در گلستان کمک‌های خود را به این خطه ارسال کرده‌اند، قدردانی کرد و اظهار داشت: پس از استقرار قرارگاه آذربایجان غربی در لرستان، نانوایی سیار و آشپزخانه در یکی از روستاهای منطقه سیل‌زده راه‌اندازی شده است.

 

وی به پخت و توزیع پنج هزار پُرس غذا در هر وعده اشاره کرد و ادامه داد: این غذاها در روستاهای همجوار پلدختر و معمولان توزیع می‌شود.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اضافه کرد: نخستین تیم گروه‌های جهادی استان در قالب 90 نفر عازم منطقه لرستان شده و در این مناطق مستقر می‌شوند.

 

سردار شهسواری ادامه داد: بیش از دو هزار نفر مراجعه تلفنی و حضوری برای اعزام لرستان وجود داشت، که این 90 نفر از بین آنها گزینش شده‌اند و سایرین هم در صف انتظار اعزام هستند.

 

وی ادامه داد: پس از اینکه تیم جهادی در حال اعزام به منطقه رسیدند، برابر نیاز قرارگاه مستقر در آن خطه، نسبت به اعزام افراد دیگر به لرستان اقدام می‌شود.

 

 

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است