شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمعاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه: رشادت‌های شهید باکری فراموش نمی‌شود/ خلق حماسه های بزرگ توسط جوانان کشور در دوران دفاع مقدس

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه: رشادت‌های شهید باکری فراموش نمی‌شود/ خلق حماسه های بزرگ توسط جوانان کشور در دوران دفاع مقدس

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 25 اسفند 1397 ساعت 14:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه رشادت‌های رزمندگان اسلام به ویژه شهید باکری فراموش نمی‌شود، گفت: جوانان این کشور با کمترین امکانات در مقابل دشمنان و متجاوزان تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند و حماسه‌های بزرگی خلق کردند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در یادواره شهید مهدی باکری و ۸۵۰ شهید میاندوآب که با حضور جمعی از بسیجیان و خانواده شهدا در این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان لشکر عاشورا هیچ وقت از حافظه تاریخی این ملت پاک نمی‌شود.

 

وی افزود: رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی به ویژه باکری‌ها نماد و تبلور غیرت آذربایجان و ایران به شمار می‌روند به طوری که نه‌تنها افتخار زادگاه‌شان میاندوآب بلکه مایه سربلندی ایران و جهان اسلام هستند.

 

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه این خطه از کشورمان به معنای واقعی کلمه مظهر وحدت و یکپارچگی اقوام مختلف است و نمی‌توان این موضوع را انکار کرد، ادامه داد: ملت بزرگ کشورمان به ویژه مردم این خطه شهیدپرور در اطاعت از ولی فقیه و دفاع از انقلاب زبانزد عام و خاص هستند.

 

سردار پورجمشیدیان نقش مردم آذربایجان و میاندوآب در هشت سال دفاع مقدس را بی‌بدیل و ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: مردم ایثارگر و ولایتمدار این مرز و بوم برای دفاع از کیان ملی از هیچ تلاشی فروگذار نبودند.

 

وی با بیان اینکه رشادت های رزمندگان اسلام هیچ گاه فراموش نشده و از حافظه تاریخی ملت بزرگ ایران اسلامی پاک نخواهد شد، گفت: جوانان این کشور با کمترین امکانات در مقابل دشمنان و متجاوزان تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند و حماسه‌های بزرگی خلق کردند.

 

 

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است