شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: بیانیه گام دوم انقلاب در ابعاد مختلف قابل تامل است/ بسترهای لازم را باید برای ایفای نقش و فعالیت قشر جوان در جامعه فراهم کنیم

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: بیانیه گام دوم انقلاب در ابعاد مختلف قابل تامل است/ بسترهای لازم را باید برای ایفای نقش و فعالیت قشر جوان در جامعه فراهم کنیم

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 10:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه بیانیه دوم انقلاب اسلام در ابعاد مختلف قابل تامل است، گفت: باید بسترهای لازم را برای ایفای نقش و فعالیت قشر جوان در جامعه فراهم کنیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی اظهار کرد: کادرسازی در طراز انقلاب اسلامی باید به صورت جدی در دوره جدید مورد توجه قرار گیرد.

 

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری ( مد ظله)در بیانیه گام دوم انقلاب، خاطرنشان کرد: در این بیانیه گذشته کشور  به بهترین شکل و مطابق با واقعیت‌ها ترسیم شده و  باید در راستای تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف به صورت جدی گام برداشته شود.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: پیاده‌سازی آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران، کمک به تحقق یافتن جامعه اسلامی، تلاش برای ایجاد ظرفیت در راستای جذب حداکثری مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری( مد ظله)در این بیانیه بازیگران اصلی در عرصه را جوانان دانستند، ادامه داد: بنابراین باید بسترهای لازم را برای ایفای نقش و فعالیت قشر جوان در جامعه فراهم کنیم.

 

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: پیاده‌سازی آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران، کمک به تحقق یافتن جامعه اسلامی و تلاش برای ایجاد ظرفیت در راستای جذب حداکثری مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است