شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربی فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی: ایران اسلامی قله‌های رفیع افتخار را فتح کرده است

 فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی: ایران اسلامی قله‌های رفیع افتخار را فتح کرده است

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 01 اسفند 1397 ساعت 12:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با بیان اینکه ایران اسلامی قله‌های رفیع افتخار را فتح کرده است، گفت: رسانه ها می‌توانند با دور کردن احساس ناامنی در جامعه از بروز بی‌نظمی‌ها جلوگیری کنند.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی در مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر که با حضور مسوولان استانی و اصحاب رسانه در سالن شهید رخشای شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در ارومیه برگزار شد، با اشاره به اینکه در طول ۴۰ سال گذشته ایستادگی و پایداری انقلاب اسلامی با وجود دشمنی‌ها یک افتخار بوده است، اظهار کرد: طبق آمار آذربایجان‌غربی از لحاظ تعداد شرکت‌کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن رتبه نخست را در کشور به دست آورده است.

 

وی با بیان اینکه رسانه‌ها در حال حاضر نیازمند بسیاری از شاخص‌ها از جمله امنیت خبری هستند، گفت: رسانه‌ها همان طور که در تضعیف امنیت تاثیرگذار هستند، در ایجاد، تثبیت و تحکیم امنیت هم نقش بسیار زیادی دارند، به طوری که این توانایی را دارند احساس ناخوشایند ناامنی را از مردم دور کنند.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه در طول 40 سال گذشته به همراهی آحاد مردم توانسته‌ایم که قله‌های رفیع افتخار را فتح کنیم، اظهار کرد: بنابراین باید رسانه‌های جمعی برای انعکاس دستاوردهای جدید بیش از پیش اهتمام کنند.

 

وی افزود: در جامعه امروز دیگر دولت‌ها تنها محور تاثیرگذار در جوامع نیستند بلکه رسانه‌ها با مطالبه‌گری در ایجاد تحکیم و ثبات امنیت در یک جامعه موثر هستند و آنها می‌توانند با دور کردن احساس ناامنی در جامعه از بروز ناهنجاری‌ها و بی‌نظمی‌ها جلوگیری کنند.

 

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی با بیان اینکه بین درست نوشتن و درشت نوشتن تنها سه نقطه فاصله وجود دارد، ادامه داد: بنابراین رسانه باید در نوشتن حقایق درست بنویسد و در مقابله با دشمن درشت نوشته و بنا بر فرموده مقام معظم رهبری( مد ظله) وظیفه نقد، اطلاع‌رسانی شفاف و تبادل افکار در جامعه بر عهده رسانه‌ ها است و رسانه باید ترس و ناامیدی را از خود و دیگران بزداید.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است