شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی: سربازان در دوره مقدس خدمت به تزکیه، خودسازی و مهارت آموزی بپردازند

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی: سربازان در دوره مقدس خدمت به تزکیه، خودسازی و مهارت آموزی بپردازند

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 19 دی 1397 ساعت 08:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی  با بیان اینکه سربازان در دوره مقدس خدمت سربازی به تزکیه، خودسازی و مهارت آموزی بپردازند، گفت: شهادت حججی‌ها نمود بارز جوانانی است که با الگوگیری از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نشان دادند که هنوز در راه پایداری و پاسداری از انقلاب و آرمان های آن لحظه‌ای از پا ننشسته‌اند.

 

 به گزارش  سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی  در یازدهمین جشنواره جوان سرباز ، حضور و وجود سربازان را از بهترین زینت ها و اسوه های ارزشمند جامعه و انقلاب معرفی کرد و افزود: سربازان اهمیت جایگاه خود را دانسته و متوجه باشند که لحظه‌ای غفلت‌شان چه بهای سنگینی دارد.

 

وی با ارج نهادن به نقش سربازان جوان در طول هشت سال دوران دفاع مقدس، گفت: شهادت حججی‌ها نمود بارز جوانانی است که با الگوگیری از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نشان دادند که هنوز در راه پایداری و پاسداری از انقلاب و آرمان های آن لحظه‌ای از پا ننشسته‌اند.

 

سردار شهسواری به سربازان توصیه کرد تا در همین دوران مقدس خدمت سربازی به تزکیه، خودسازی و مهارت آموزی بپردازند و از فرصت موجود برای ارتقای دانش و معنویت بهره ببرند.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با تاکید بر اهمیت موضوع مهارت آموزی در خدمت سربازی، خاطرنشان کرد: با جدیت بیشتری به این مقوله توجه شود و رعایت نظم و انضباط و تبعیت از ولایت و همینطور پدر و مادر در راس امورات سربازان باشد.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است