شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی: دهه بصیرت فرصتی برای روشنگری در جامعه است

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی: دهه بصیرت فرصتی برای روشنگری در جامعه است

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 16 دی 1397 ساعت 09:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: دهه بصیرت فرصتی برای روشنگری در جامعه است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواریفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: در جهان اسلام بعضی ایام هستند که قوام بخش دین مبین اسلام می باشند که از جمله آنها می توان به روز مبعث، حماسه غدیر و یا روز عاشورا اشاره کرد.

 

وی تصریح کرد: در تاریخ انقلاب اسلامی نیز اینطور ایامی هستند که باعث تقویت و تسریع حرکت انقلاب و قدرت و قوت بخشیدن به مسیر صحیح آن می شوند و از جمله این ایام ها نیز می توان به حماسه ۱۵ خرداد یا ۱۲، ۲۲ بهمن و یا ۱۷ شهریور اشاره کرد که جز لاینفک از تاریخ انقلاب هستند.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار داشت: حماسه ۹ دی نیز یکی از همین ایام الله ها است که تجلی، عظمت و اقتدار ملت ایران بار دیگر در این روز به منصه ظهور گذاشته شد.

 

 وی فتنه ۸۸ را یکی از طراحی‌های ده ساله استکبار با نماد تقلب در انتخابات عنوان کرد و افزود: هدف از این برنامه نابودی انقلاب اسلامی و فراتر از آن دفن ابدی اسلام بود.

 

سردار شهسواری افزود: اما بدون شک درایت، بصیرت و قاطعیت مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)  و فرمایشات معظم له در خطبه های نماز جمعه و ولایت‌مداری و غیرت دینی مردم آب پاکی را روی دستان ناپاک استکبار و در راس آن آمریکا ریخت و نقشه دشمن را نقش بر آب کرد.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است