شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی: حماسه 9 دی در تاریخ ماندگار شد

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی: حماسه 9 دی در تاریخ ماندگار شد

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 09 دی 1397 ساعت 09:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت:  برخی رویدادها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای همیشه در تاریخ کشورمان ثبت شده است که حماسه 9 دی از همین روزهاست.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در همایش« 40 سال حماسه حضور و بصیرت» که در سالن آمفی تئاتر کانون جوانان بسیج ارومیه، برگزار شد، اظهار کرد: نقطه ثقل رویدادهای سال 1388 خطبه‌های مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بود و فرمایشات ایشان در خواباندن فتنه تاثیر زیادی داشت.

 

وی با اشاره به اینکه برخی رویدادها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای همیشه بر تارک تاریخ کشورمان ثبت شده است، ادامه داد: هشت سال جنگ تحمیلی، هفت تیر، هشت شهریور همچنین 22 بهمن ماه برای همیشه در تاریخ این مرز و بوم ماندگار شده و حماسه 9 دی هم از این روزها است.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با راه‌اندازی فتنه 88 به دنبال این بودند که یک سیلی به پیکر اسلام بزنند اما با سخنرانی روشنگرانه مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) این توطئه خنثی شد، گفت: مقام معظم رهبری ( مد ظله)با اتمام حجت در خطبه‌ها؛ راه را برای فتنه‌گری و آتش‌افروزی مسدود کردند.

 

سردار شهسواری حماسه باشکوه 9 دی را تجلی بصیرت، عظمت و اقتدار ملت انقلابی کشورمان دانست و بیان کرد: هوشیاری، آگاهی و مقاومت مقام معظم رهبری( مد ظله) در مقابل فتنه، وجود غیرت دینی در بین مردم و ولایتمداری آحاد جامعه را می‌توان دلیل خاموش شدن آتش فتنه عنوان کرد.

 

وی با اظهار اینکه تا وقتی انقلاب اسلامی ایران پابرجا است به طور قطع دشمن هم خواهد داشت، بیان کرد: بنابراین باید همواره برای مقابله با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آماده شده و دسیسه‌های مختلف آن را تشخیص داده و خنثی کرد.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی رمز ایستادگی در مقابل نظام سلطه را تبعیت از ولایت فقیه عنوان کرد و گفت: تبعیت به معنای در کنار رهبری و هم‌عرض ایشان ایستادن نیست بلکه این موضوع مترادف با پشت سر ولایت گام برداشتن است.

 

سردار شهسواری یکی از پیامدهای مهم فتنه 88 را ریزش خواص و نخبگان بی‌بصیرت دانست و ادامه داد: در آن ایام برخی در زمینه تشخیص حق از باطل عاجز مانده و راه خود را از مردم انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی جدا کردند.

 

وی با اشاره به اینکه فتنه 88 همانند فتنه‌های دیگر از جمله رخدادهای سال 1368 تمام شد اما نباید آن را به منزله پایان کار تلقی کنیم، اظهار داشت: دشمن همواره برای تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تلاش  است  پس باید هوشیاری خود را حفظ کنیم.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است