شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی: تفکر بسیجی در همه زمینه ها گره گشاست/بسیجیان رتبه های برتر علمی دنیا را به دست آوردند

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی: تفکر بسیجی در همه زمینه ها گره گشاست/بسیجیان رتبه های برتر علمی دنیا را به دست آوردند

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 06 آذر 1397 ساعت 13:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدا در تجمع بزرگ بسیجیان ارومیه گفت: اگر در کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شود چشم جهان خواران و دیگران از آن کشور دور خواهد شد، توانایی بسیج در نظر مقام معظم رهبری(مدظله) راه گشا و گره گشا است.

 

به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ دوم حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در اجتماع بزرگ بسیجیان ارومیه گفت: انقلاب هایی که در قرن 20 به وقوع پیوستند بعد از چند سال از ریل و هدف خود خارج شدند ولی انقلاب اسلامی با پایه گزاری معمار کبیر انقلاب حضرت امام (ره) در حال حاضر در قله های افتخار قرار دارد و همچنان در مقابل استکبار جهانی ایستاده است و فرمایشات حضرت امام (ره) روز به روز تحقق می یابد و دنیا به بیانات ایشان افتخار می کند.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: اقدامات ارزنده ای که امام انجام داد ابلاغ و تشکیل بسیج مستضعفین 20 میلیونی در 5 آذر قبل از شروع جنگ تحمیلی است، نقش و معجزه بسیج بی نظیر و بی بدیل است همانگونه که حضرت امام فرمودند «تشکیل بسیج در جمهوری اسلامی یقینا از برکات و الطاف خداوند متعال بود که به ملت ایران و ملت اسلامی ارزانی شد».

 

سردار شهسواری اظهار کرد: اگر در کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شود چشم جهان خواران و دیگران از آن کشور دور خواهد شد، توانایی بسیج در نظر مقام معظم رهبری(مدظله) راه گشا و گره گشا است.

 

وی افزود: از زمان تشکیل بسیج رونق، اقتدار و توسعه در همه زمینه های کشور جاری شده است، بسیج در قله اقتدار 8 سال دفاع مقدس دنیا را متحیر کرد و هنوز هم که هنوز است تئوریسین های دنیا عبور بسیجیان از رودخانه اروند را در عملیات والفجر 8 نمی توانند تحلیل کنند.

 

فرمانده سپاه شهدای استان گفت: مرحبا بر آنانی که همراه قامت رعنای بسیجیان در مقابل استکبار ظالمان ایستادند.

 

وی در توصیف بسیج گفت: بسیجی همراه و پشتیبان و یار بی نظیر ولایت، مظهر فضیلت، خوبی ها و نیکی ها، اسوه عمل، پایداری به دین مبین اسلام و ولی امر مسلمین است.

 

سردار شهسواری با اشاره به افتخارات بسیج در همه عرصه ها گفت: بسیج در همه عرصه ها و بخصوص در عرصه های علمی رتبه های برتر دنیا را به دست آورده است.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است