شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: بسیجیان با هدف نهادینه سازی آرمان و ارزش های انقلاب اسلامی خدمت می کنند

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: بسیجیان با هدف نهادینه سازی آرمان و ارزش های انقلاب اسلامی خدمت می کنند

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 09:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شهسواری با تاکید بر اینکه بسیجیان به عنوان رزمندگان و افسران جنگ نرم مسئولیت سنگینی در حوزه های مختلف معرفتی، دینی و دانش بر عهده دارند اظهار داشت: بسیجیان با هدف نهادینه سازی آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی مسئولیت خطیری بر عهده گرفته اند.

 به گزارش سپاه نیوز: سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی اظهار کرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و صیانت از این نظام و انقلاب وظیفه تک تک آحاد ملت است و باید در این زمینه با گام های بلند حرکت کنند.

 

وی در ادامه سخنان خود برگزاری برنامه های مختلف تربیتی و عقیدتی از جمله دوره یاوران ولایت ویژه دانش آموزان را مورد اشاره قرار داد و گفت: این سری رویدادها یک فرصت برای خودسازی، افزایش معرفت دینی و اعتقادی و بصیرت افزایی در بین نسل جوان است که باید از آن حداکثر استفاده را به عمل آورد.

 

وی با بیان اینکه مدرسه بهترین محفل و مکان برای تبلیغ اندیشه های انقلاب است، گفت: بسیجیان به عنوان رزمندگان و افسران جنگ نرم مسئولیت سنگینی در حوزه های مختلف معرفتی، دینی و دانش بر عهده دارند و برای نهادینه سازی آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی مسئولیت خطیری بر عهده گرفته اند.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی بازخوانی تاریخ انقلاب اسلامی را امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: اگر امروز کشور ما بدون وابستگی به شرق و غرب، مقتدر و با صلابت در راه احیا و طی طریق پیروزی است به جهت ایثار، مقاومت و فداکاری شهدا و هدایت های امام(ره) و مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)می باشد.

 

وی با بیان اینکه هدف آمریکا و کشورهای وابسته به آن ، ضربه زدن به بخش های مختلف اعم از اقتصادی و فرهنگی است، بیان کرد: بنابراین اگر در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مومنین از معابر سرسخت در تقابل با دشمن عبور کردیم امروز نیز با حضور مقتدرانه ملت از عرصه های مورد هجوم دشمن سربلند پیروز خواهیم گذشت.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است