شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: جوانان با اهدای جان خود برای صیانت از انقلاب اسلامی گام برداشتند

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: جوانان با اهدای جان خود برای صیانت از انقلاب اسلامی گام برداشتند

منتشرشده در آذربایجان غربی چهارشنبه, 09 آبان 1397 ساعت 13:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: جوانان با اهدای جان خود برای صیانت از انقلاب اسلامی گام برداشتند و آرامش کنونی کشورمان را وامدار شهدا هستیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی ، ولایتمداری و تبعیت از ولی امر مسلمین را مهم ترین خصیصه شهدای گلگون کفن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان و اظهار کرد: شهدا همین طور همسران، والدین این جوانان نزد ذات اقدس الهی به معنای واقعی کلمه از جایگاه ارزنده ای برخوردار است.

 

وی با بیان اینکه پدر و مادرها چه در هشت سال جنگ تحمیلی و در زمان مبارزه با گروهک تروریستی داعش فرزندان خود را برای پاسخ دادن به ندای امام ترغیب کردند، افزود: والدین هم نزد درگاه احدیت جایگاه بس والایی دارند.

 

سردار شهسواری با بیان اینکه امنیت و آرامش کنونی کشورمان را وامدار شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم به معنای واقعی صحت دارد و به هیچ عنوان نباید آن را شعار قلمداد کنیم، اضافه کرد: جوانان با اهدای جان خود برای صیانت از انقلاب اسلامی گام برداشتند.

 

 وی افزود: امنیت و عزت امروز ایران اسلامی مرهون ایثار و از خود گذشتگی شهداست و قدردانی از زحمات خانواده یک وظیفه عمومی است چرا که این قشر از جامعه صابران واقعی بوده و فرزندان عزيز خود را برای دفاع از کیان اسلامی از دست داده اند.

 

سردار شهسواری با تاکید بر لزوم تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، گفت: اگر خانواده شهدا را به فراموشی بسپاریم روحیه جهاد و شهادت و ایثارگری فراموش می شود پس در این زمینه مسئولیت خطیری را بر عهده داریم.

 

 فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه رسانه های جمعی برای معرفی شهدا و خانواده آنها در جامعه به عنوان الگوی صبر و پایداری باید اهتمام جدی بورزند، اظهار کرد: همه رسانه ها در این زمینه باید با قدرت وارد عمل شوند.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است