شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: بسیج همواره در کنار مردم و در خدمت محرومین جامعه است

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: بسیج همواره در کنار مردم و در خدمت محرومین جامعه است

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 12:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شهسواری با تاکید بر اینکه بسیج همواره در کنار مردم و در خدمت محرومین جامعه بوده است اظهار داشت:  تفکر بسیجی در شرایط امروز کشور می تواند به بهبود وضعیت و پیشبرد اهداف عالی کشور کمک کند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی، با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و مجاهدت های رزمندگان اسلام در دفاع مقدس است بیان داشت: بسیج همواره در کنار مردم و در خدمت محرومین جامعه بوده است.

 

وی گفت: روحیه جهادی و تفکر بسیجی در شرایط امروز کشور می تواند به بهبود وضعیت و پیشبرد اهداف عالی نظام کمک کند، محرومیت زدایی و کمک به مستضعفین جامعه از اهداف اصلی بسیج است که این موضوع نشانگر اهمیت خدمت به محرومین در سطوح مختلف است.

 

سردار شهسواری با بیان این که شور سازندگی موجب نشاط اجتماعی و تزریق روحیه امید و طراوت در جامعه می شود، اضافه کرد: موج خدمت رسانی به برکت بسیج در سراسر کشور همچون دریایی در جریان است و باید شکرگذار این نعمت باشیم.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: باید برای آینده به دنبال راه های خدمت بی منت باشیم و بسیج بهترین محمل برای این امر و بهترین نیروی کارآمد جامعه در تمام عرصه هاست.

 

سردار شهسواری خاطرنشان کرد: امروز به لطف الهی و با رهبری داهیانه فرمانده معظم کل قوا (مدظله) روز به روز بر اقتدار و عزت نظام اسلامی افزوده می شود که این موضوع برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان یاس آفرین است.

 

 انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است