شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در رزمایش محمد رسول الله(ص):جوانان و بسجیان انقلابی تا پای جان برای صیانت از انقلاب اسلامی آماده اند

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در رزمایش محمد رسول الله(ص):جوانان و بسجیان انقلابی تا پای جان برای صیانت از انقلاب اسلامی آماده اند

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 24 شهریور 1397 ساعت 14:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در رزمایش محمد رسول الله(ص) 2 گفت:بسجیان انقلابی و جوانان ارزشی با حضور در این حرکت منسجم این پیام را به ولی امر مسلمین دارند که تا پای جان برای صیانت از انقلاب اسلامی آمادگی دارند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله 2 در ارومیه، اظهار داشت: این رزمایش برای کشورهای دوست پیام وحدت و مودت دارد و برای دشمنان نظام اسلامی نیز مایوس کننده است.

 

وی از بسجیان به خاطر حضور در این آئین وحدت بخش قدردانی کرد و ادامه داد: رمز لبیک یا حسین (ع) از سال 1342 تاکنون زینت بخش محافل ملت بزرگ ایران اسلامی بوده است تا جایی که برای در پیش گرفتن این خط مشی بر خود می بالیم و همواره تلاش کرده ایم که از پیروان واقعی امام حسین (ع) باشیم.

 

سردار شهسواری رساترین پیام رزمایش را اعلام آمادگی برای صیانت از حریم ولایت و جان فشانی تا آخرین قطره خون در این راه عنوان کرد و افزود: ملت بزرگ ایران اسلامی در برهه های حساس و تاریخی همواره پایبندی خود در راه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی را به معرض نمایش گذاشته اند.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی این محفل را یادآور رزمایش محمد رسول الله (ص) در سال 1365 دانست و اظهار کرد: بسجیان انقلابی و جوانان ارزشی با حضور در این حرکت منسجم این پیام را به ولی امر مسلمین دارند که تا پای جان برای صیانت از انقلاب اسلامی آمادگی دارند.

 

وی مرحله آخر این رزمایش را تجمع 40 هزار نفری بسجیان در پنج مهر ماه به مناسبت نکوداشت چهلمین سال پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: تقویت روحیه، امیدآفرینی و ایجاد نشاط و شادابی در بین عموم مردم به ویزه بسیجیان، نمایش اقتدار، مقابله با جنگ روانی و اقتصادی دشمنان مهم ترین اهدافی است که با برگزاری این رزمایش دنبال می‌شود.

 

انتهای پیام/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است