شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول بسیج سازندگی سپاه شهدا استان آذربایجان غربی خبر داد: اعزام 12 هزار نفر از بسیجیان آذربایجان غربی به اردوهای جهادی

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدا استان آذربایجان غربی خبر داد: اعزام 12 هزار نفر از بسیجیان آذربایجان غربی به اردوهای جهادی

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 09:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدا آذربایجان غربی از اعزام 12 هزار نفر از دانشجویان، دانش آموزان و بسیجیان پایگاه محلات در قالب گروه های جهادی در این استان خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز، شهروز حیدریان مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدا آذربایجان غربی ، اظهار کرد: امسال 600 گروه جهادی در سطح استان در مناطق مختلف حضور یافته و به فعالیت می پردازند.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدا آذربایجان غربی افزود: این گروه های جهادی برای فعالیت فرهنگی، عمرانی و سازندگی به مناطق کم برخوردار در سطح آذربایجان غربی اعزام می شوند.

 

وی گفت: امسال در سطح آذربایجان غربی  12 هزار نفر اعم از دانشجو، دانش آموز و بسیجی پایگاه محلات در قالب گروه های جهادی در مناطق کم برخوردار استان فعالیت می کنند که در این راستا برنامه ریزی های لازم به واسطه سپاه شهرستان ها انجام گرفته است.

 

حیدریان تصریح کرد: این اردوهای جهادی در کنار خدمت به مردم ، فرصتی برای خودسازی نیز بوده و با اسقبال جوانان روبرو شده است.

 

 مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدا آذربایجان غربی هم چنین با اشاره به حضور بانوان بسیجی در اردوهای جهادی، گفت: خواهران نیز در بخش فرهنگی و با برگزاری کلاس های مختلف فرهنگی و آموزشی برای محرومیت زدایی در این مناطق تلاش می کنند.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است