شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی: هدف از اجرای اردوهای جهادی ،توانمندسازی جوانان و آشنایی با فرهنگ کار و تلاش است

فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی: هدف از اجرای اردوهای جهادی ،توانمندسازی جوانان و آشنایی با فرهنگ کار و تلاش است

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 21 مرداد 1397 ساعت 15:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شهسواری دربازدید از اردوهای طرح هجرت دانش آموزان مطرح کرد: هدف از اجرای اردوهای جهادی توانمندسازی دانشجویان و دانش‌آموزان و زمینه‌سازی برای حضور هرچه موفق‌تر این اقشار در جامعه و آشنایی بافرهنگ کار و تلاش است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در بازدید از اردوهای طرح هجرت دانش آموزان نقده گفت: این دانش‌آموزان در قالب ۲۵۰ گروه به فعالیت‌هایی مانند بازسازی و بهسازی مدارس، رنگ‌آمیزی و تعمیر میز و نیمکت‌ها و سایر مسائل مربوط به مدارس خود اقدام می‌کنند.

 

وی افزود: دانش‌آموزان حاضر در اردوهای طرح هجرت باهدف غنی‌سازی اوقات فراغت و آشنایی بافرهنگ کار و تلاش در مدارس قابل تعمیر و مناطق محروم سراسر استان به فعالیت می‌پردازند.

 

سردار شهسواری اظهار داشت: مهم‌ترین انگیزه برای برگزاری اردوهای جهادی، ایجاد روحیه خودباوری و خوداتکایی در جوانان و همچنین ایجاد زمینه و بستری مناسب به‌منظور آشنا کردن آن‌ها با فعالیت‌های فرهنگی و مهارتی است.

 

وی عنوان کرد: یکی از برنامه‌هایی که در این اردوهای جهادی به دنبال تحقق آن هستیم موضوع کادر سازی برای انقلاب است و به همین منظور نیروهای جوان را بافرهنگ کار و تلاش آشنا می‌کنیم تا  به‌عنوان آینده‌سازان انقلاب نیروهای جهادگر و پرتلاش باشند.

 

سردار شهسواری در ادامه گفت: شرکت‌کنندگان در اردوهای طرح هجرت و جهادی در بخش محرومیت‌زدایی قدم برمی‌دارند که این کار از راهبردهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)است.

 

وی افزود: هدف ما از اجرای اردوهای جهادی توانمندسازی دانشجویان و دانش‌آموزان، زمینه‌سازی برای حضور هرچه موفق‌تر این اقشار در جامعه و آشنایی بافرهنگ کار و تلاش است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است