شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمعاون عملیات قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) سپاه: هیچکدام از نیروهای سپاه در درگیری اخیر با تروریست ها آسیب ندیدند

معاون عملیات قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) سپاه: هیچکدام از نیروهای سپاه در درگیری اخیر با تروریست ها آسیب ندیدند

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 21 مرداد 1397 ساعت 11:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: برخلاف ادعای برخی رسانه‌های بیگانه، در درگیری اخیر نیروهای سپاه با تروریست ها در شمال غرب کشور، هیچ کدام از پاسداران آسیب ندیدند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه طی اطلاعیه ای اعلام کرد که در جریان درگیری با تیمی از تروریستهای وابسته به استکبار جهانی در منطقه مرزی اشنویه، تعداد 11 تن از تروریست ها کشته شده و از آنها مقادیری تجهیزات، مهمات و وسایل ارتباطی به دست آمده است.

 

بنا بر اطلاعیه قرارگاه حمزه، این تیم تروریستی قصد نفوذ به کشور از منطقه مرزی اشنویه برای ایجاد ناامنی و انجام اقدامات خرابکارانه را داشتند که در کمین رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه گرفتار شدند.

 

در پی اعلام این خبر، برخی رسانه های خارجی ادعا کردند که تعدادی از نیروهای سپاه نیز در این درگیری به شهادت رسیدند.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار اسمعلی خلیل زاده معاون عملیات قرارگاه حمزه سید الشهدا ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد که در جریان این درگیری هیچ آسیبی به هیچکدام از رزمندگان این قرارگاه وارد نیامده است.

 

وی تاکید کرد: این درگیری در حوالی ساعت 3 نیمه شب صورت گرفته و مابقی اعضای تروریستها که زخمی شده بودند، با تعقیب از سوی نیروهای سپاه به خاک عراق گریختند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است