شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اهدای لوحی از الهه قهرمانی تقدیر کرد

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اهدای لوحی از الهه قهرمانی تقدیر کرد

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 07 مرداد 1397 ساعت 13:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛ سردار شهسواری با الهه قهرمانی بانو شمشیرباز ارومیه ای به پاس قدردانی به جهت انصراف از مسابقه با حریف اسرائیلی دیدار و با وی گفت و گو کرد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی به همراه مسئول بسیج بانوان و مسئول واحد خواهران بسیج ورزشکاران استان همچنین مسئول قرارگاه بصیرت در سالن جلسات سپاه شهدای آذربایجان غربی با الهه قهرمانی بانو شمشیرباز ارومیه ای به پاس قدردانی به جهت انصراف از مسابقه با حریف اسرائیلی دیدار و با وی گفت و گو کرد.

 

سردار شهسواری این سری حرکت ها را در نشر و اشاعه آرمان دفاع از فلسطین امری ارزشمند، حائز اهمیت و در خور تقدیر دانست و بیان کرد: جوانان برومند و متعهد ایران اسلامی همواره به آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی پایبند هستند و هر جا که لازم باشد با موضع گیری درست خود کشورمان را سرافراز می کنند.

 

وی با بیان اینکه جوانانی با این روحیه و منش باید الگوی سایر اقشار جامعه قرار گیرند، گفت: این سری حرکت ها به نوعی ایستادن مقابل رژیم جعلی صهیونیستی بوده و بیانگر اهمیت دفاع از فلسطین برای نسل جوان کشورمان است و باید برای تبیین و اشاعه این رخدادها اهتمام ورزید.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از الهه قهرمانی به خاطر این حرکت و اقدام به هنگام خود و همراهی با سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای دفاع از فلسطین مظلوم قدردانی کرد.

 

فرمانده سپاه شهدای استان در این دیدار با اهدای لوحی از الهه قرمانی تقدیر کرد و برای توفیق هر چه بیشتر وی در همه زمینه ها به ویژه عرصه های ورزشی ملی و بین المللی ابراز امیدواری کرد.

 

الهه قهرمانی در اسلحه فلوره که جزو نفرات برتر حاضر در تیم ملی کشور است نفر منتخب برای اعزام به مسابقات بود که به سبب مواجهه با حریف اسرائیلی از حضور در مسابقات انصراف داد.

 

وی با بیان اینکه به احترام کشورم از مسابقه دادن با حریف اسرائیلی انصراف دادم، گفت: به خاطر کسب افتخار برای کشورم به این مسابقات اعزام می شدم بنابراین انصراف دادن از مسابقه با حریف اسرائیلی نیز به نوعی کشورم را سربلند می کرد پس برای عدم حضور در مسابقه تصمیم گرفتم.

 

این عضو تیم ملی شمشیربازی ، برای اینکه فرصتی به دست آید تا به عنوان یک بانوی مسلمان در میادین دیگر ، پرچم نظام مقدس چمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورد ابراز امیدواری کرد و گفت: در حال حاضر خودم را برای المپیک 2020 آماده می کنم.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است