شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:سپاه ضمن انجام ماموریت های متعدد و با حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی ، به مردم خدمت می کند

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:سپاه ضمن انجام ماموریت های متعدد و با حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی ، به مردم خدمت می کند

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 07 مرداد 1397 ساعت 11:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار داشت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن انجام ماموریت های متعدد و با حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی به مردم خدمت می کند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار کرد: دشمنان از طریق جنگ روانی و نرم با کشورمان مقابله می کنند چرا که با جنگ سخت قدرت برابری در مقابل کشورمان را ندارند و ما باید آگاه باشیم تا در مقابل هجمه های دشمنان ایستادگی کنیم.

 

وی ادامه داد: ایران اسلامی با اقتدار توانسته فراتر از مرزهای خود امنیت را برقرار کند و امنیت امروزی ما مرهون خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم است.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: مسلمانان با حفظ اتحاد و همدلی اجازه دخالت هیچگونه توطئه را نخواهند داد و مردم ایران اسلامی با حفظ وحدت و یکپارچکی بیش تر در مقابل توطئه های دشمن ایستادگی کرده و  اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان نشان خواهند داد.

 

وی گفت: ایران توانسته است با گذشت ۴۰ سال با مدیریت مدبرانه مقام معظم رهبری همه توطئه ها را خنثی کند.

 

سردار شهسواری افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارای ماموریت های متعدد و جنبه های فعالیتی مختلفی بوده و با حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی ، به مردم خدمت رسانی می کند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است