شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی: گروه های جهادی دامپزشکی به مناطق محروم آذربایجان غربی اعزام شدند

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی: گروه های جهادی دامپزشکی به مناطق محروم آذربایجان غربی اعزام شدند

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 17 تیر 1397 ساعت 10:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی از  اعزام گروه های جهادی دامپزشکی به مناطق محروم استان خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ رحیم عباس زاده مسئول ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی درباره اعزام گروه های جهادی دام پزشکی به مناطق محروم گفت: گروه تخصصی جهادی از بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه متشکل از سه نفر استاد و عضو هیات علمی، ۴ نفر دانشجوی تخصصی دامپزشکی و ۱۰ نفر دانشجوی دکتری دامپزشکی است که از ۲۲ آبان ماه به مدت سه روز به مناطق محروم اشنویه اعزام شدند.

 

وی با اشاره به اینکه در بحث دامپزشکی کارگروه های تخصصی به این اردوها اعزام می شوند، گفت: در این کار گروه دانشجویان دانشگاه ارومیه همراه با اساتید حضور دارند که نگاه ویژه ای به بحث توزیع دارو و درمان دام های سبک (گوسفند و بز) و سنگین (گاو) دارند.

 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان تصریح کرد: اعزام گروه دامپزشکی به مناطق محروم استان با هدف رشد دامپروری و شناسایی بیماری های دامی برای جلوگیری از شیوع بیماری و ریشه کن کردن بیماری دام ها انجام می شود.

 

عباس زاده به اعزام گروه دامپزشکی به روستاهای محروم استان اشاره کرد و گفت: این گروه برای پنجمین بار به روستاهای استان اعزام می شود تا در راستای کاهش بیماری دام ها به روستاییان آموزش هایی را ارائه کنند.

 

وی با اشاره به اینکه محوری ترین مرکز در شناسایی منطقه، سپاه بوده بیان کرد: امسال نیز تلاش شده ابتدا نیازهای فرهنگی و آموزشی منطقه استخراج شده و گروه جهادی بر مبنای آن به برنامه ریزی جزئی و دقیق بپردازد.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است