شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی: دشمنان از تفکر انقلابی بسیجیان هراس دارند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی: دشمنان از تفکر انقلابی بسیجیان هراس دارند

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 10 تیر 1397 ساعت 09:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت:  دشمنان از تفکر انقلابی بسیجیان هراس دارند.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجف قلی زاده سرایی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار داشت: بصیرت افزایی و معنویت باید در بسیجیان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رشد یابد.

 

وی ادامه داد: از وظایف نمایندگی ولی فقیه در سپاه می توان به هم تراز سازی خانواده پاسداران در سپاه، تقویت و قدرتمند کردن روحیه جهادی، بهره‌گیری از حوزه‌های علمیه و بسیج طلاب و اساتید اشاره کرد.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: زمان، توان و قدرت باید به نحو احسن صرف مسائل پیشرفتی کشور شود.

 

وی بیان کرد: بی‌شک با مدیریت صحیح و انقلابی امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری تمامی توطئه‌های دشمن از بدو انقلاب اسلامی به فرصت تبدیل شده و روحیه انقلابی، ایستادگی، قدرت و نهراسیدن مردم در جنگ هشت سال دفاع مقدس برای جهان ثابت شد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سرایی گفت: امروز دشمنان با هراس از تفکر انقلابی بسیجیان نتوانسته اقدامی در کشور انجام بدهد و بسیجیان اوج مظلومیت خود را در دفاع مقدس نشان دادند.

 

وی خاطرنشان کرد: بی شک ملت ایران با روحیه انقلابی از انقلاب اسلامی دفاع و حفاظت کرده و امروزه عزت، استقامت و قدرت ایران در منطقه و جهان ثمره ی خون پاک شهدا است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است