شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه نقده از افتتاح شش طرح اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج خبر داد

فرمانده سپاه نقده از افتتاح شش طرح اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج خبر داد

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 07 آذر 1396 ساعت 10:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نقده از افتتاح شش طرح اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سرهنگ پاسدار امیر اکبری فرمانده سپاه نقده استان آذربایجان غربیاظهار کرد: طی هفته بسیج، 6طرح اقتصاد مقاومتی با اشتغالزایی مستقیم برای ۱۳ نفر افتتاح شد؛ در واقع راه‌اندازی طرح‌های اقتصاد مقاومتی با ارائه تسهیلات ارزان به بسیجیان در راستای ایجاد اشتغال، یکی از برنامه‌های بسیج سازندگی در جهت اجرای فرامین رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می‌رود.

 

اکبری با بیان اینکه ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی از اهداف بسیج سازندگی است، ادامه داد: بسیج سازندگی سپاه نقده بر اساس توانمندی‌های شهرستان، برنامه‌های خود را پیگیری می‌کند و از برنامه‌های مستمر بسیج سازندگی، محرومیت‌زدایی، كمك به مردم و سازندگی است.

 

وی با بیان این‌كه از همه ظرفیت‌های بسیج شهرستان از جمله بسیج مهندسین كشاورزی، مهندسین صنعت، بسیج كارگری، اصناف و سازندگی در راستای ایجاد تحول اقتصادی استفاده می‌شود، گفت: امسال نیز در جهت تحول اقتصاد شهرستان نقده و زمینه‌سازی برای اشتغال زایی و محرومیت‌زدایی، برنامه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی اجرایی خواهد شد.

 

فرمانده سپاه نقده یادآور شد: بسیج سازندگی به دنبال این است كه فرهنگ خدمات‌رسانی را بین آحاد مختلف جامعه نهادینه كند و با بهره‌گیری از ظرفیت‌هایی كه در مجموعه اجرایی كشور وجود دارد خدمات شایسته به مردم ارائه دهد.

 

وی در پایان گفت: بسیج مجموعه‌ای از مخلص‌ترین و فداکارترین انسان‌ها به‌ویژه قشر جوان برای کشور است که برای تحقق فرمان ولایت فقیه و رهبر انقلاب در عرصه عمران و آبادانی و... تلاش می‌کنند که باید این جایگاه را قدر بدانیم.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است