شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی: قشر دانش آموز در دفاع مقدس بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرد

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی: قشر دانش آموز در دفاع مقدس بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرد

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 04 آذر 1396 ساعت 13:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: قشر دانش آموز در دفاع مقدس بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی در اجلاس فرهنگ و آموزش که به عنوان یکی از برنامه‌های کنگره گرامیداشت 12 هزار شهید آذربایجان غربی در حسینیه ثارالله ارومیه برگزار شد با اشاره به نقش دستگاه تعلیم و تربیت در سعادت جامعه اظهار داشت: پیشرفت و توسعه و تعالی هر کشوری در گرو نقش آفرینی دستگاه آموزش و پرورش است.

 

وی تصریح کرد: بسیجیان در سیستم آموزش و پرورش نقش تأثیرگذاری در ترسیم آینده کشور دارد و معلمان ، دانش آموزان و فرهنگیان نیز باید پیوسته بدانند که دفاع همیشه ادامه دارد و باید بصیرت همیشگی به مسائل پیرامونشان داشته باشند.

 

سردار خرم ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست بنابراین فرهنگیان و دانش آموزان باید با سلاح قلم و با افزایش بصیرت انقلابی در پی بازشناسی شهدا و معرفی آنان به نسل‌های جدید باشند.

 

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی افزود: امروز علم اسلام ناب محمدی همچنان در ایران و با هدایت رهبری فرزانه انقلاب اسلامی آیت الله خامنه‌ای برافرشته است.

 

وی با بیان اینکه قشر دانش آموز در دفاع مقدس بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرده است گفت: در استان آذربایجان غربی 777 شهید دانش آموز در دوران دفاع مقدس تقدیم نظام اسلامی شده است.

 

سردار خرم تاکید کرد: در دوران جنگ تحمیلی 143 شهید نیز از قشر فرهنگیان و آموزش و پرورش جان شیرین خود را فدای این آب و خاک و نظام اسلامی کرده‌اند.

 

وی افزود: امروز قشر فرهنگی و دانش آموزان همچون دیگر اقشار جامعه با شهدای خود تجدید پیمان کرده و بر صراط برحق شهدا تاکید می‌کنند و برای ادامه این مسیر همگی شعار محوری کنگره 12 هزار شهدای آذربایجان غربی که آذربایجان جانباز؛ خامنه‌ای دن آیریلماز انتخاب شده است را سر می‌دهند.

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است