شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب خبر داد؛ اعزام 1800 دانش آموز از میاندوآب به مناطق عملیاتی شمال غرب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب خبر داد؛ اعزام 1800 دانش آموز از میاندوآب به مناطق عملیاتی شمال غرب

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 10:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: نخستین کاروان راهیان نور دانش آموزان میاندوآب با حضور 350 نفر و در قالب هشت اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار جواد مولودی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار داشت: امسال بیش از یک هزار و 800 دانش آموز دختر و پسر مقطع متوسطه دوم به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می شوند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به اینکه دانش آموزان در این اردوی یک روزه از مناطق عملیاتی بازدید می کنند، افزود: کار اعزام این دانش آموزان با همکاری اداره آموزش و پرورش، بسیج دانش آموزان و مربیان انجام می گیرد.

 

وی گفت: دانش آموزان شرکت کننده در این اردوی یک روزه با حضور در مناطق عملیاتی پیرانشهر ضمن بازدید از این مناطق با آرمان های شهدا تجدید بیعت می کنند و امیدواریم از این اردو، بهره کافی را ببرند.

 

مولودی با تاکید بر اینکه اردوهای راهیان نور بهترین فرصت برای آشنایی دانش آموزان با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام است، تصریح کرد: اردوهای راهیان نور فرصتی برای آشنایی با حماسه آفرینان دفاع مقدس و ارتقاء انگیزه برای ادامه راه شهدا و افتخارآفرینان این مرزبوم است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای تحکیم روحیه خودباوری و ایثار و گذشت بین دانش آموزان از جمله اهداف اردوهای راهیان نور دانش آموزی است.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است