شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیسپاه بوکان بسته‌ های مواد غذایی بین خانوارهای محروم این مناطق توزیع کرد

سپاه بوکان بسته‌ های مواد غذایی بین خانوارهای محروم این مناطق توزیع کرد

منتشرشده در آذربایجان غربی سه شنبه, 02 آبان 1396 ساعت 09:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین سپاه بوکان اظهار داشت : همزمان با سرد شدن هوا و صعب العبور بودن بعضی از مسیرها ، بسته های حمایتی ارزاق توسط سپاه بوکان در بین خانوارهای محروم این مناطق توزیع شد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار مقصود وکیلی جانشین سپاه بوکان همزمان با سرد شدن هوا و صعب العبور بودن بعضی از مناطق روستای بوکان بسته های حمایتی ارزاق توسط سپاه بوکان در بین خانوارهای محروم این مناطق توزیع شد.

 

جانشین سپاه بوکان با اعلام این خبر افزود: بسته های غذایی شامل برنج ، روغن و رب که توسط قرارگاه حمزه سید الشهداء معاونت مردم یاری و با همکاری بسیج سازندگی سپاه بوکان تهیه شده است در بین خانوار های محروم در در بیش از ۳۰ روستای دور افتاده بوکان توزیع می گردد.

 

 

وکیلی عنوان کرد: در آغاز بازگشایی مدارس نیز سپاه بوکان در یک اقدام نیک بیش از ۱۰۰۰بسته حمایتی شامل کیف، لوازم تحریر(پک کامل) و لباس فرم مدارس را در میان دانش آموزان روستاهای محروم این شهرستان توزیع کرد.

 

وی ادامه داد: یکی از اقدامات سپاه در بوکان بر اساس رسالتی که بر دوش دارد محرومیت‌زدایی است که در این راستا خوشبختانه کارهای زیادی انجام شده است که مردم مناطق محروم به خوبی آن را حس کردند و این جای بسی خوشحالی است.

 

انتهای خبر/09 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است