شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمعاون محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) آذربایجان غربی خبر داد : اجرای ۵۵۰۰ طرح عمرانی در مناطق کم برخوردار شمال غرب کشور

معاون محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) آذربایجان غربی خبر داد : اجرای ۵۵۰۰ طرح عمرانی در مناطق کم برخوردار شمال غرب کشور

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 01 آبان 1396 ساعت 16:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: ۵۵۰۰ طرح عمرانی در مناطق کم برخوردار شمال غرب کشور اجرا شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار  علی خدا بخش معاون محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)  استان آذربایجان غربی در بازدید و سرکشی از طرح‌های عمرانی در حال احداث در اطراف این شهرستان اظهار داشت: تاکنون  قرارگاه حمزه السید شهدا (ع) در راستای امنیت پایدار مردمی و مردم یاری و محرومیت زدایی با مشارکت مردم در سه مرحله طرح‌ها عمرانی استان‌های کردستان و آذربایجان غربی اجرا کرده که مرحله اول به سالهای 94 و 95 مربوط می‌شود.

 

وی تصریح کرد: بازسازی و نوسازی مدارس، احداث خانه عالم، خانه محرومین و مستمندان، احداث مساجد، غسالخانه، سرویس بهداشتی، آسفالت و بهسازی جاده و پل‌سازی از عمده طرح‌های مردم یاری و محرومیت‌زدایی در این دو استان است.

 

خدابخش افزود: قرارگاه حمزه السیدشهدا (ع) در نظر دارد تا پایان سال  با مشارکت مردم 2 هزار و 700 طرح دیگر  را به بهره‌برداری برساند.

 

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سردشت نیز در این بازدید به طرح‌های اجرایی در این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: امسال بیش از 20 پروژه عمرانی در راستای مردم یاری و محرومیت زدایی شامل کمک به احداث 6 باب مسجد، 2 باب خانه عالم، مرمت و بازسازی یک باب خانه محروم، احداث 2 باب غسالخانه، 3 پروژه سرویس بهداشتی و یک پل روستایی، بهسازی سه راه روستایی به مسافت 14 کیلومتر، مرمت و بازسازی یک مدرسه و آب‌رسانی به یک روستا اجراشده‌اند.

 

 سروان پاسدار عبدالله آذرنییاد بابیان اینکه 20 روستا با جمعیت 400 خانواری از طرح‌های محرومیت‌زدایی و مردم یاری بهره‌مند شده‌اند افزود: 800 بسته حمایتی، آموزشی، فرهنگی شامل سبد کالا، پوشاک، کیف و کفش، لوازم‌تحریر در مدارس و مناطق محروم شهرستان نیز توزیع شده است.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است