شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی: جمهوری اسلامی ایران با درایت مقام معظم رهبری امن‌ترین نقطه خاورمیانه است

فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی: جمهوری اسلامی ایران با درایت مقام معظم رهبری امن‌ترین نقطه خاورمیانه است

منتشرشده در آذربایجان غربی شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 09:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی: جمهوری اسلامی ایران با درایت مقام معظم رهبری امن‌ترین نقطه خاورمیانه است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم فرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه پیرانشهر  ضمن عرض ادب به وضعیت مسائل منطقه پرداخت و گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی در آستانه چهل سالگی قرار گرفته است، که مزدوران جهان در راس آنها اسرائیل و آمریکا در تلاشند تا اتحاد و همدلی و همبستگی ملت ما از بین ببرند.

 

فرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی به آگاهی مردم ایران اشاره کرد و گفت: با درایت و رهبری مقام معظم رهبری که نعمت خداوند است و آگاهی مردم ایران تا الان چندین بار از توطئه های دشمن رهایی یافته ایم و توانسته ایم آن توطئه را در آخر به خودشان برگردانیم که همین امر مسبب آن شده است که امن ترین نقطه در خاورمیانه باشیم.

 

سردار خرّم بیان کرد: تاریخ گواه آن است که امریکا هیچگاه صلاح و مصلحت مردم اسلامی را نخواسته است.

 

وی به تاریخ پیرانشهر (بمباران صدام ملعون) اشاره کرد و گفت: آن هم نقشه شوم امریکا بود که صدام اجرا کرد و باید قلم به دستانی بیایند به نسل های جدید و آینده بگویند پیرانشهر گواه همه چیز است.

 

سردار خرم در پایان از زحمات چندین ساله سردار شکوری که نقش بسزای در منطقه داشته اند تقدیر کرد. و از سرهنگ عظیمی زاده که بعنوان فرمانده جدید سپاه پیرانشهر معرفی شده خواست که امنیت منطقه و مردمی بودن  سپاه را سرلوحه کارهایشان قرار دهند.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است