شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی : آگاهی بخشی و انتقال گفتمان انقلاب اسلامی به نسل جوان رسالت امروزمان است

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی : آگاهی بخشی و انتقال گفتمان انقلاب اسلامی به نسل جوان رسالت امروزمان است

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 12 شهریور 1396 ساعت 11:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی اظهار داشت: ادبیات گفتمان انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید انتقال داده می شود و امروز رسالت عظیمی به نام آگاهی دادن به نسل فعلی داریم.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربیدر جمع معلمان در برنامه طرح ولایت سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان غربی گفت: خدا را شاکریم که بزرگترین معلم تاریخ معاصر امام خمینی (ره) را دیدیم و امروز هم پاک ترین، متدین ترین و حکیم ترین شخصیت یعنی مقام معظم رهبری به عنوان معلم انقلاب اسلامی هستند و امروز تحت فرمان ایشان هستیم.

 

وی به نگاه ویژه مقام معظم رهبری به مقوله فرهنگ اشاره کرد و  ادامه داد: با تقسیم بندی مراحل انقلاب به چهار دهه، شاهدیم که آن چیزی که نطفه انقلاب و مبانی انقلاب بود، فرهنگ بوده و انقلاب قبل از اینکه انقلاب نظامی و سیاسی باشد، یک انقلاب فرهنگی است.

 

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی افزود: انقلاب اسلامی ایران، انقلاب فکری بوده و دهه دوم انقلاب ، دشمن با پی بردن به این موضوع که انقلاب اسلامی با جنگ و تهدیدات امنیتی، شکست ناپذیر است و حتی با وجود جنگ تحمیلی پیام انقلاب هر روز به جهان صادر می شود، تهدیدات فرهنگی و سیاسی را در پیش گرفت.

 

سردار خرّم تاکید کرد: مقام معظم رهبری نیز به عنوان دیدبان انقلاب، بحث تهاجم فرهنگی را در سال های ۷۰ و ۷۱ مطرح فرمودند، که باید مقابله کنیم.

 

وی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص الزامات پیشرفت و توسعه کشور اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند باید به فکر میانبرها باشیم و  یکی از میانبرها تاسیس پژوهشکده رویان توسط شهید آشتیانی می باشد که در خصوص سلول های بنیادی و بحث ژنتیک که دنیا تازه وارد این عرصه شده است، دارد و یکی دیگر از میانبرها برای مقابله با تهدیدات نظامی دشمنان و ایجاد بازدارندگی فعالیت های شهید مقدم بود.

 

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی درباره راهکارهای برون رفت از مشکلات و غلبه بر تهدیدات دشمن نیز تصریح کرد: راه چاره این است که امروز ادبیات گفتمان انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید انتقال داده شود و امروز رسالت عظیمی به نام آگاهی دادن به نسل فعلی در مقابل هجمه های دشمن داریم.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است